10 מפורסמים שלא נתנו לכסף ולתהילה לשנות אותם!

מי מעדיך להיות מנקה בריכה נהדר משחקן בינוני? גלו בסוף הכתבהכשאנחנו חושבים על חיים של כוכבים הוליוודיים, אנחנו מדמיינים שטיחים אדומים, פלאשים של מצלמות, לימוזינות, עוזרים אישיים שעושים בשבילם הכל ובכללי – חיים ברמה הכי גבוהה שיש.

אבל למען האמת, יש הרבה מפורסמים שמנהלים אורח חיים רגיל לחלוטין, מתניידים בתחבורה ציבורית, הולכים בעצמם לסופר ולא סובלים ממחלת יהירות כמו של עמיתיהם לעבודה.

בקיצור, קבלו 10 סלבס צנועים שלגמרי תוכלו לפגוש ברחוב בטיול הבא שלכם לארה”ב.

1. ריהאנה

ריהאנה נולדה בברבדוס למשפחה גדולה, ועל אף  התהילה היא לא השתנתה. לעתים קרובות היא מתקשרת עם מעריציה באינטרנט, אוהבת לשבת שעות מול הטלוויזיה, מבשלת לעצמה ומשתמשת בתחבורה ציבורית.

2. אן האת’ווי

אן אומרת שהיא בחורה פשוט מהמעמד הבינוני שגדלה בניו ג’רזי ושתישאר כך לנצח. ובאמת, אן מעולם לא גילתה חשק למותרות ובלינג בלינג. היא לא נוסעת במכוניות יוקרה, אלא ברכבת התחתית.

3. דרו ברימור

התהילה הגיעה לדרו ברימור בגיל צעיר מאוד, ולכן השחקנית הצעירה עברה תקופה של יהירות של כוכבים, אבל היום היא מנהלת חיים די פשוטים. לעתים קרובות היא מפרסמת תמונות יומיומיות ללא איפור.

4.  דקוטה פנינג

הכוכבת העולה דקוטה פנינג חמקה מגורלם של מרבית הסלבריטאים הצעירים: היא לא נהגה בשכרות ולא עשתה סמים, אלא סיימה את לימודיה בהצטיינות. דקוטה לא מסתתרת מצלמי הפפראצי ולעתים קרובות היא מצטלמת ברכבת התחתית.

5. מייקל דאגלס

מייקל דאגלס מפורסם בגישתו האירונית לחיים וכמובן גם לעצמו. כשנשאל על הכישרונות שלו הוא ענה “אני טוב מאוד בלהחליף חיתולים.” השחקן לא מתעניין במותרות ולעיתים קרובות לוקח את בתו לבית הספר ברכבת התחתית.

6. קייטי הולמס

מבין כל הסלבס, את קייטי הולמס אפשר לראות הכי הרבה ברכבת התחתית. ניתן לפגוש אותה שם לבדה או בליווי בתה. קייטי מנהלת חיים של שחקנית יומיומית מניו-יורק ומעדיפה תמיד תחבורה מהירה על יוקרתית.

7. ג’ניפר לופז

ג’ניפר לופז מגיעה ממשפחה רגילה ממחוז עוני בברונקס. היא השיגה הצלחה בזכות חריצות והתמדה, אך מעולם לא שכחה מאיפה התחילה. ג’ניפר מנהלת אורח חיים בריא, עובדת המון, אינה שותה אלכוהול ומשמשת כפעילה למען זכויות אדם.

8. פול וסלי

לפול וסלי, הכוכב הנאה מיומני הערפד, אין הרבה במשותף עם התדמית המאצ’ואיסטית שבסדרה. בזמנו הפנוי הוא מעדיף לשחק הוקי, לרכב על סנובורד, לנגן בגיטרה או לבלות עם המשפחה במקום לצאת למועדונים ו’לדפוק את הראש’. לרוב ניתן למצוא אותו בתחבורה ציבורית או בבתי קפה קטנים.

9. זואי דשנל

זואי דשנל טוענת שהיא נערה מיושנת: היא אוהבת בגדי וינטג’, סרטים ומוזיקה ישנים… זואי לא מתעניינת בטרנדים אופנתיים וממש לא אכפת לה מה אנשים אחרים חושבים. היא לא מוציאה כסף על מותגים (היא חושבת שזה מטופש) והיא מתנדבת בארגוני צדקה ומשקיעה בנדל”ן.

10. ג’ייק ג’ילנהול

ג’ייק ג’ילנהול מתעניין יותר במיומנות וכישרון מאשר במותרות ודברים חומריים. הוא אומר שעדיף להיות מנקה בריכה נהדר מאשר שחקן בינוני, ולכן ג’ייק עובד קשה מאוד ואפילו לומד שפות חדשות עבור חלק מתפקידיו.

מקור: Bright Side