10 טריקים גאוניים לקיץ שתצטערו שלא הכרתן קודם!

טריקים לקיץ שכל בחורה חייבת להכיר!הקיץ כבר כאן והוא הולך להישאר איתנו עוד כמה חודשים טובים, אבל אל תתנו לים לעבוד עליכן!

יחד עם החום, הלחות והשמש נוספו לנו בעיות חדשות שאנחנו אמורות להתמודד איתן בתקופה הקרובה. אבל אחרי שתראו את 10 הטריקים הגאוניים הבאים – כתמי זיעה, חזיות סטרפלס שמתגלגלות לבטן, שפשפת בירכיים ועוד כמה בעיות מציקות כבר לא יטרידו אתכן! לגזור ולשמור…

1. חצאית שלא מתעופפת ברוח

המראה של חצאית מתנפנפת ברוח כנראה מתאים רק למרילין מונרו, כי אף אחת מאיתנו לא כל כך שמחה שמשב רוח מרענן מגיע וחושף את התחתונים שלנו לעולם כולו.

אז מה עושים? לוקחים כמה מטבעות ומכניסים אותם אל תוך התפר התחתון של החצאית ותופרים אותו בחזרה. המטבעות ימנעו מהחצאית שלכן להתעופף מעלה.

2. גומיות על ידיות המשקפיים

לפפו גומיית גומי קטנה על כל אחת מידיות המשקפיים. מעכשיו לא תצטרכו לסדר אותם כל שנייה.

Credit: brightside

3. שמן קוקוס ישמור על השיער שלכן בבריכה או בים

שמן קוקוס כבר מזמן הפך להיות מוצר טיפוח ובריאות שצריך להיות בכל בית. אם אתן רוצות לשמור על השיער שלכן מהכלור או המלח שבמים פשוט מרחו שמן קוקוס לפני היציאה מהבית. השיער יהיה מלא ברק ולא יתייבש מהמים.

4. מייק אפ כהה יותר

עור הפנים שלנו תמיד יהיה שזוף יותר בקיץ, אבל זה לא אומר שצריך למהר לקנות מייק אפ חדש. פשוט ערבבו מעט ברונזר נוזלי בתוך המייק אפ כדי לקבל גוון כהה יותר שיתאים לצבע הפנים בקיץ.

5. קפה-קרח

אין משקה יותר מרענן מקפה קר וצונן בימי הקיץ הלוהטים. בשביל לקצר תהליכים אפשר פשוט להקפיא נס קפה או קפה שחור בתבניות של קוביות קרח ולהוציא בכל פעם שמתחשק.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים