10 טעויות נפוצות שכל הזוגות עושים כשהם מצטלמים יחד! ככה תעשו את זה נכון…

יוצאים גרוע בתמונות עם בן /בת הזוג? מסתבר שעד היום עשיתם את זה לא נכון!ראיתם פעם את בראד פיט ואנג’לינה (לפני הפרידה כמובן) בתמונה זוגית רעה? ואת בר רפאלי ועדי עזרא? ומה עם ביונסה וג’יי זי? התשובה ברורה לכולם – לא.

למה הכוכבים תמיד נראים נהדר בתמונות וכשאנחנו מצטלמים עם בן הזוג שלנו אנחנו יוצאים מזעזעים עם סנטר כפול, כתפיים רחבות ושלא לדבר על תמונת הנשיקה שתמיד נראה שהאף של אחד מאיתנו מתעקם או ששנינו אוכלים אחד את השני.

התשובה היא פשוטה: הסלבס מכירים סודות קטנים שעוזרים להם להדגיש את התכונות הכי אטרקטיביות שלהם ולהסתיר את מה שהם לא רוצים שנראה.

קבלו 10 טעויות נפוצות שכל הזוגות עושים כשהם מצטלמים יחד. מעכשיו גם אתם תוכלו ליהנות מצילומים זוגיים טובים שאפשר סוף סוף להעלות לפייסבוק ולא להתפדח!

1. הפוזה הקלאסית: החיבוק

נסו לא לכסות אחד את השני באמצעות הידיים, אחרת יש יותר מדי דגש על הידיים עצמן. הטו מעט את גופכם לכיוון המצלמה, שימו לב ליציבות, ואל תרכינו יותר מדי את ראשכם.

1

2. זה מול זה

זרוע מורמת תגרום לכתפייך וידייך להיראות גדולות יותר. במקום זאת, הורידי את הידיים וכופפי אותן מעט. זה ייראה יותר אלגנטי ויגרום לך להיראות רזה יותר.

2

3. להחזיק מתחת לזרוע

האישה בתצלום משמאל נשענת על בן הזוג ונראית כאילו היא עומדת ליפול. בפוזה הזו שני בני הזוג צריכים להיראות נינוחים. לכן נסו להצטלם כאשר אחד עומד מאחורי השני.

3

4. להישען על כתף בן הזוג

עדיף שלא להניח את הראש על הכתף של בן הזוג שלך – בגלל הבדלי הגובה וזה גם נראה מגוחך. במקום זאת, נסי לעמוד מאחוריו ולחצי בעדינות על כתפו בעזרת הסנטר. זכרי לשמור על יציבה טובה ולא לסחוט את פניך על כתפו. זה נראה הרבה יותר אטרקטיבי ויגרום לך להיראות רזה יותר.

4

5. חצי סיבוב והטיית כתף ימין קדימה

כפי שכבר ציינו, עדיף להשתדל שלא לכסות את בן זוגך עם הידיים והזרועות שלך. חיבוק חזק יכול להיראות בסופו של דבר נראה כאילו את חונקת את בן זוגך. במקום זאת, עמדי לפניו, הימתחי, הפני את פנייך למצלמה כשכתפייך פרושות לרווחה וחבקי את ידי בן זוגך.

5


שתפו עם החברים שתפו עם החברים