10 טריקים מגניבים שאתם יכולים לעשות עם הגוף שלכם!

איך לא הכרתי את מספר 9?הגוף שלנו הוא מכונה מסובכת להפליא שקשה לשלוט עליה לפעמים. יש תופעות שנראה לנו שפשוט קורות מעצמן ואנחנו לא יכולים לשלוט בהן, כמו שיהוקים, התעטשויות, לחץ או נימול ברגליים.

אלו רק חלק מהדברים שמוציאים אותנו מדעתנו, גורמים לנו להרגיש שהגוף שלנו בוגד בנו ומשאירים אותנו חסרי אונים.

אבל מסתבר שיש דרכים לשלוט בתחושות האלו, ואפילו די פשוטות. קבלו 10 טריקים גאוניים שלא ידעתם שאתם יכולים לעשות עם הגוף שלכם ויצילו אתכם ברגעים מביכים. ממש כאילו לחצתם על הכפתורים הנכונים…

ואל תפספסו את הבונוס בסוף!

1. לא רוצים להתעטש באמצע הדלקת נרות? פשוט לחצו על גשר האף

כאשר אתה מגרים וצובטים את העור שמתחת לגשר האף, המוח שלכם מקבל סימן לבלום תהליכים מסוימים, כולל רפלקס העיטוש. אם אתם דווקא כן רוצים להתעטש ומרגישים שה”אפצ’י” נתקע לכם, הסתכלו על אור בהיר.

2. לשמיעה טובה יותר, כסו את האוזניים.

כן, קראתם נכון. כאשר אתם במסיבה או במקום רועש ואתם לא יכולים לשמוע את חברים שלכם מדברים, פשוט דחפו פנימה את הטראגוס, אותה בליטה קטנה שנמצאת באוזן שלכם.

כאשר אתם מכניסים את החלק הזה פנימה, הטראגוס חוסם את הרעש שבסביבה ועוזר לכם לשמוע טוב יותר את האדם שמדבר אתכם.

3. בפעם הבאה שמשהו מדאיג אתכם – שימו את האגודל שלכם בפה

בכל פעם שאתם נקלעים לסיטואציות מדאיגות, עשו אגרוף עם היד, הכניסו את האגודל לפה ומצצו אותו. התנועה הזו תגרה את העצב התועה המוכר גם בשם “ואגוס” שיקטין את לחץ הדם ויאט את פעימות הלב שלכם.

4. כדי להיפטר מגיהוקים, הניחו קוביית קרח על הלשון.

לכל אחד יש מתכון משלו נגד שיהוקים: הניחו קוביית קרח על קצה הלשון או בלעו קוביית סוכר. דרך נוספת היא לכסות את האוזניים בכפות הידיים ולשתות כוס מים דרך קש בנשימה אחת.

5. אם יש לכם התכווצות בצד ימין של הגוף תוך כדי ריצה, נשפו אוויר כאשר אתם עומדים על רגל שמאל

ועסו מעט את הצד הכואב. כאשר אתם רצים, הדם זורם אל השרירים. ללא התחממות נאותה, הדם אינו מתפשט באופן שווה, וכך נוצר גודש בכבד ובטחול שמתחילים ללחוץ על הסרעפת.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים