10 תיאוריות מטורפות על סרטי דיסני שיגרמו לכם להבין שחייתם בשקר!

לא תאמינו מה התפקיד האמיתי של פיטר פן!זה לא משנה בני כמה אתם או אם יש לכם ילדים, כולם אוהבים את הסרטים של דיסני. כולנו גדלנו עליהם, וכולנו פחות או יותר זוכרים את העלילה ומה שקורה בסרט. אבל יכול להיות שיש כמה משמעויות נוספות לסרטים המפורסמים, שאולי פיספסתם.

כי אם בוחנים לעומק את הסרטים השונים, מגלים הרבה מאוד קשרים בין הסרטים. וזה לא רק ביקור פה ושם של איזה דמות ברקע, זה קשרי משפחה ותיאוריות אחרות שאפילו לא חשבתם עליהם.

אז הנה 10 קונספירציות מאחורי הסרטים של דיסני, שהולכים לשנות לכם את כל הדרך שתסתכלו על הסרטים מהיום!

1. רפונזל היא בת דודה של אנה ואלזה

בתחילת הסרט ‘לשבור את הקרח’, ההורים של אנה ואלזה נקלעים לסופה בים ונעלמים עם הספינה שלהם. אחת המפיקות של הסרט אמרה פעם כי הם היו בדרך לחתונה. הצופים הנאמנים של סרטי דיסני מניחים כי הם היו בדרך לחתונה של רפונזל.

לאחר אותה תאונה, הסרט קופץ 3 שנים קדימה בזמן. הסרט ‘פלונטר’ יצא ב-24.11 ב-2010, בדיוק 3 שנים לפני יציאת הסרט ‘לשבור את הקרח’, שיצא ב-27.11 ב-2013. צירוף מקרים? עוד שילוב בין הסרטים, הוא שרפונזל נמצאת בטקס ההכתרה של אלזה, בשיער קצר כמו בסיום הסרט ‘פלונטר’. ואם זה עדיין לא מספיק לכם, רק תראו כמה אמא של רפונזל ואבא של אנה ואלזה דומים.

2. טרזן הוא אח של אנה ואלזה

ואולי ההורים של אנה ואלזה בכלל לא נהרגו בים? צופים אחרים טוענים שהספינה שלהם נסחפה לחוף בסמוך לג’ונגל, שם הם בנו להם בית עץ, הקימו חיים חדשים וילדו תינוק. ומי התינוק הזה? טרזן. גם ההורים של טרזן שרדו טביעה של ספינה, והם גם ממש דומים להורים של אנה ואלזה. אגב, כריס באק, אחד מהמפיקים של ‘לשבור את הקרח’, מאמין בתיאוריה הזאת.

3. הסרט אלאדין מתרחש בעתיד

נכון שנראה כאילו הסרט הזה מגיע אלינו מימי הביניים? אבל יכול להיות שהוא בכלל מתרחש בעתיד אחרי אפוקליפסה שהרסה את העולם. כשג’יני יוצא מהמנורה, הוא אומר שהוא נמצא שם כבר 10,000 שנים. ובכל פעם שהוא מספר בדיחה, הוא מתייחס למשהו שקשור למאה ה-20. אז איך הוא יכול לדעת על כל הדברים האלו אם הסרט מתרחש הרבה קודם?

4. רובין הוד מתרחש בזוטופיה בתקופת ימי הביניים

הסרט ‘זוטופיה’ מראה לנו עולם בו בני אדם לא קיימים, ויש מעט מאוד סרטים אחרים כאלו בדיסני – רק ‘מלך האריות’ ו’רובין הוד’.  במלך האריות אפשר למצוא בעלי חיים ממשפחת הקופים, אבל ב’זוטופיה’ לא תמצאו כאלו – עוד דרך לסמן שאין כלל בני אדם בעולם הזה. בנוסף, בשני הסרטים יש הבדלי מעמדות בין טורפים לנטרפים, וזה לא כזה מופרך לחשוב שהרעיון לסרט ‘זוטופיה’ הגיע מ’רובין הוד’.

5. אורסולה היא הדודה של אריאל

בפעם הראשונה שאורסולה מופיעה בסרט ‘בת הים הקטנה’, היא אומרת ש’היו זמנים שהיו להם משתים נהדרים כשהיא חיה בארמון’. אז איך יכול להיות שהיא חיה בארמון אם היא לא בעלת דם מלכותי? למרות שאף אחד לא באמת יודע איך היא הפכה מבתולת ים לתמנון, יש כמה תיאוריות.

הצופים חושבים שבגלל שאורסולה לא יכלה להיות המלכה, היא ניסתה לזכות בתואר באמצעות חתונה עם נסיך ביבשה. כשזה לא הלך והנסיך גילה שהיא בתולת ים, הוא החל לצוד אותן וזאת הסיבה שאמא של אריאל מתה. המלך טריטון כעס על אורסולה והפך אותה לתמנון בגלל זה.

6. פיטר פן הוא מלאך שמדריך ילדים מתים לגן עדן

חשבתם פעם למה הילדים לא מתבגרים בארץ לעולם לא? הדעה הרווחת היא שמדובר במקום קסום, אבל תיאוריה אחרת אומרת שהילדים מתים. פיטר פן הוא מלאך ששומר עליהם ומוביל את הנשמות שלהם לגן העדן. במהלך הסרט אפילו יש שורה שאומרת ש’המוות הוא הרפתקה אחת גדולה’.

איך לא הבנו לפני זה מי זה ג’יני מאלאדין? עברו לעמוד הבא וגלו את האמת


שתפו עם החברים שתפו עם החברים