10 נשים מפורסמות שבחיים לא הייתם מנחשים את הגיל שלהן! תתכוננו להיות מופתעים…

אנחנו?! מקנאים?! מה פתאום!בזמן שאנחנו סופרות את הקמטים, תולשות את השערות הלבנות, ומוציאות הון על מוצרים קוסמטיים שיעבדו באותה המידה על החתול שלנו, יש נשים מעצבנות, שנדמה שהזמן לא משפיע עליהן ופשוט נראות כמו מליון דולר.

אולי, רק אולי, זה גם קשור לעובדה שיש להן מליון דולר (לפחות) בחשבון הבנק שלהן, אבל עזבו, אני סתם קנאית.

קבלו רשימה של 10 נשים מפורסמות, שמזמן עברו את שנות ה-20 שלהן, אבל זה ממש לא מפריע להן להראות כך. ויש אפילו טיפים ממקור ראשון!

1. ג’ניפר לופז, בת 47

Credit:

Credit: © jlo

מה הסוד שלה: “אני לא שוללת מעצמי אוכל. אבל לימדתי את עצמי כמה חשוב לשמור על בריאות כדרך חיים. לדוגמא- תמיד יהיה לי בתיק משהו בריא כמו ירק או פרי.”

2. ג’ניפר אניסטון, בת 47

מה הסוד שלה: ג’ניפר מאמינה שאי אפשר להשיג עור בריא, להוריד במשקל או לשמור על בריאות, אם לא אוכלים נכון. לכן היא אוכלת רק מזון אורגני.

3. קיילי מינוג, בת 48

מה הסוד שלה: “האמת היא שאני לא מתאמנת הרבה. אני משתמשת בהרבה מוצרים קוסמטיים שמועילים לעור שלי. אני גם מלאת בטחון לגבי איך שאני נראית.”

4. האלי ברי, בת 50

מה הסוד שלה: ” אובחנתי בגיל 23 כחולת סכרת. בתור חולה, את מתחילה לשמור על מה את עושה, מה את אוכלת, כמה את ישנה וכמה את שוקלת (במקרה שלי- סיכון של תת תזונה ולא עודף משקל). בדרך הזו, אין לך ברירה אלא לשמור על עצמך!”

5. סינדי קראופורד, בת 50

מה הסוד שלה: ” כולם חושבים שדוגמניות נולדות מושלמות, אבל זה לא נכון! אני אף פעם לא מתמקדת רק בדברים שאני אוהבת בעצמי, אני תמיד חושבת מה אני יכולה לשפר וממה להזהר. להיות יפה זה לא קל!”

6. אליזבט הארלי, בת 51

מה הסוד שלה: ” רוצה לרדת במשקל? תשיגי לעצמך כלב! זה הפתרון הטוב ביותר! אני רצה כל יום בפארק עם הכלבים שלי. חצי שעה של משחק אינטנסיבי איתם, הוא תחליף מעולה לחדר הכושר בשבילי!”

7. אל מקפירסון, בת 52

מה הסוד שלה: ” אני מקבלת מוטיבציה בחיים מחוויות של שמחה, השראה, תשוקה, שלווה וכוח. כל אלו חשובים לי בחיים יותר מהמספר שמראה המשקל. זה באמת מה שמניע אותי לאכול טוב ונכון ולהתאמן.”

8. שרון סטון, בת 58

מה הסוד שלה: “אף פעם לא חשבתי ברצינות אם אני יפה או לא… אבל אני כן יודעת טריק אחד קסום: אני יודעת איך ליצור אשליית סקס אפיל כשאני נכנסת לחדר. אנשים לא מגיבים ליופי של אישה, אלא לאנרגיה שהיא מקרינה.”

9. כריסטי ברינקלי, בת 62

מה הסוד שלה: “לצבוע את השיער, ללכת לקוסמטיקאית, להתאמן… כל אלה שווים את זה רק אם הם גורמים לך להרגיש טוב יותר עם הגוף שלך. את לא צריכה לעשות שום דבר רק בגלל שמישהו אחר דורש את זה. את צריכה לזכור שהדבר הטוב ביותר שאת יכולה להעניק לגוף שלך, הוא בריאות טובה!”

10. ג’יין סימור, בת 65

מה הסוד שלה: ” אני שונאת למנוע מעצמי דברים שאני חושקת בהם. אם בא לי פסטה אני אוכל פסטה… אבל רק חצי מהכמות.”

קרדיט: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים