10 ילדים מדהימים שהייתם רוצים לפגוש במציאות כדי להאמין שהם אמיתיים!

10 תותיר אתכם בשוק!מה “הכוח המיוחד” של הילד שלכם? כל הילדים שונים ומיוחדים בדרכם. חלקם יותר שמחים, חלקם יותר חכמים, חלקם מאד רציניים, ואחרים בעלי מראה ייחודי ונדיר.

הטבע יכול להפתיע וליצור אנשים יוצאי דופן עם אנומליות ומיומנויות מיוחדות. ריכזנו לכם 10 ילדים מדהימים שהייתם רוצים לפגוש במציאות כדי להאמין שהם באמת קיימים!

1. נריאנה

נריאנה היא מרפובליקת סאחה-יקוטיה. המראה יוצא הדופן שלה מבוסס על העובדה שהיא לבקנית. היא ילדה רגילה שהולכת לבית הספר בדיוק כמו ילדים אחרים, אבל יש רק הבדל אחד: היא לא יכולה להישאר בשמש זמן רב וחייבת לכסות את עיניה עם משקפי שמש.

הילדה הפכה פופולארית לאחר שהצלם, ואדים רופוב, פירסם את התמונה שלה ברשתות חברתיות. עכשיו גם צלמים אחרים ברחבי העולם עומדים בתור כדי לצלם אותה!

2. מיליאנה וורת’י

מיליאנה וורת’י נולדה עם שערות אפורות בגלל תכונה גנטית נדירה מאוד. אמה, בת ה-23, בריאנה וורת’י מדרום קרולינה ובתה מיליאנה, נולדו עם שערות אפורות בקדמת ראשיהן. הן כבר הדור השלישי והרביעי במשפחה שלהן עם האנומליה הגנטית הזו. גם לסבתה של מיליאנה היו שערות אפורות מאז הלידה.

תכונה ייחודית כזו מופיעה בגלל משהו שנקרא פוליפוזיס משפחתית כלומר חוסר מלנין (או צבע) בשיער על הראש, הגבות, הריסים או כל אזור אחר.

3. ג’וניור קוקס-נון

לילד המדהים הזה קוראים ג’וניור קוקס-נון והוא נולד בבית החולים ברייטון סיטי במשקל 4.5 ק”ג.

עד מהרה הוא הפך לסלבריטי מקומי. לג’וניור יש שיער כל כך סמיך, ובגלל זה הוא מכונה “דוב קטן”. האורך והשיעור הלא נורמלי של השיער על ראשו הוא סימן לתקלה גנטית שלא הרבה אנשים סובלים (או אולי נהנים) ממנה.

כאשר נולד, כבר היה לו ראש מלא בשיער וחלק אמרו שזה יפסיק לגדול. אבל זה לא עצר, והדבר הכי יוצא דופן הוא שהשיער גדל ישר כלפי מעלה.

4. דז’מבולט חטוחוב

דז’מבולט חטוחוב הוא בעל שיא בספר השיאים של גינס כילד הכבד ביותר בעולם.

הוא נולד ב-1999 בטרק, קברדינו-בלקריה. דז’מבולט היה תינוק רגיל בגובה של כ-50 ס”מ ובמשקל של כ-3 ק”ג, אך איש לא העלה בדעתו שהוא יהפוך לאחד הילדים הגדולים בעולם.

כשהיה בן שנה, הוא שקל כ-17 ק”ג ובגיל שנתיים הוא כבר שקל 34 ק”ג (בעוד שהמשקל הממוצע של בנים בגילו היה כ-15 ק”ג).

דז’אמבולט חאטוחוב התפרסם לאחר שהופיע במופע בריטי במסגרת הפרויקט BodyShock. לאחר מכן, כולם התעניינו בילד הרוסי הענק ובשנת 2003 הוא הפך לבעלים של שיא בספר השיאים של גינס.

5. מוין באצ’ונאהב

מוין באצ’ונאהב הוא הנער עם הריסים הארוכים ביותר ברוסיה. אורכם נמדד ב-3.5 ס”מ.

כשנולד, כל בית החולים ידע עליו. שערו היה ארוך מאוד וריסיו נחו על לחייו. לדברי הנער, הריסים שלו לא מפריעים לו בכלל אבל הם מושכים הרבה תשומת לב.

מוין משחק כדורגל באקדמיית מוסקבה “Spartak” מהבוקר עד הלילה וחולם להפוך לשחקן כדורגל מצליח.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים