10 פחדים נסתרים שיש לכל הגברים, אבל הם לא יודו בהם לעולם!

פחדים שהגברים נאלצים להסתיר והם לא מעזים לספר עליהם!כמה פעמים יצא לכם לשמוע משפטים כמו:”מה אתה מפחד? אתה גבר!”, או: “תהיה אמיץ, מה אתה נקבה?” ועוד כאלה משפטים סטראוטיפיים שאנחנו כחברה יצרנו וקשה מאוד לשנות את התפיסה עכשיו?

הרבה נשים עדיין חושבות ככה על גברים, שהם רק חזקים וגיבורים, מה שמקשה על הגברים עצמם להראות חולשה… אבל מה לעשות, כולנו בני אדם, וכולנו מרגישים (כן, כן, גם גברים) ובטח ובטח שלכולנו יש פחדים, סודיים יותר או פחות.

מאחר ואנחנו מסכימים שהבעת רגשות אצל גברים זה בהחלט מושך, ומה שהיה מקובל בתקופת האדם הקדמון כבר לא תופס עכשיו, אספנו לכם 10 דברים שבאמת מדאיגים את רוב הגברים והגיע הזמן לדבר עליהם!

1. האם הגוף שלהם מספיק אטרקטיבי

מגיל צעיר מאוד, מלמדים את הנשים לחשוב על הגוף שלהן ולעבוד בשבילו. יש “גוף אידיאלי” וכך צריך להיראות כל הזמן.

על גברים לעומת זאת, יש פחות סטראוטיפים כאלה, אבל זה לא אומר שהם לא דואגים לגבי המראה החיצוני שלהם או משווים את הגוף שלהם עם גברים שבנויים היטב (במגזינים למיניהם) אחרת, למה גברים מבלים כל כך הרבה זמן בחדר הכושר? הפחד הגרוע ביותר שלהם הוא אם מישהו מדבר על כרס הבירה שלהם.

Credit: Oleg Guta

2. כסף

כסף הוא אחת הסיבות הפופולריות ביותר מדוע גברים מודאגים, הם תמיד מרגישים שעול הפרנסה מונח על הכתפיים שלהם, וזו חתיכת עול!

איכשהו, גם במאה ה-21 יש ציפייה בחברה, שהגבר אחראי על פרנסת הבית, ומה הפלא שהוא מודאג וחושש שלא יעמוד בציפיות? גברים רבים חושבים שהדבר החשוב ביותר במערכת יחסים הוא כסף. אבל דאגה, אהבה ותשומת לב הם הרבה יותר חשובים עבור נשים. אם אנחנו טועים, ומה שחשוב באמת עבור בחורה הוא כסף, אז היא לא שווה את הזמן שלך.

3. גובה

איך? איך יכול גבר לא לדאוג אם אחד המאפיינים העיקריים של “גבר אידיאלי” הוא להיות גבוה? אם נשים היו נותנות פחות חשיבות לגובה של הבחור שהן רוצות, אז לבחורים לא גבוהים היה סיכוי גדול יותר.

בנות יקרות, הגובה לא משנה, רק גודל הלב שלו!

4. גברים אחרים יכולים להוות איום

הקנאה של גברים היא בדרך כלל לא ברורה ומוחצנת כמו של נשים, אבל, היא בהחלט קיימת ועלולה לפגוע בהערכה העצמית שלהם באותה מידה.

אולי בן הזוג שלך לא יראה שום סימנים של דאגה כשאת מספרת לו על קולגה בעבודה עם חוש הומור נפלא, אבל את צריכה לדעת את זה: הוא מודאג מאוד, והוא משווה את עצמו וישר רואה בו מתחרה פוטנציאלי.

כדי להרגיע אותו ואת החשש שלו, את צריכה לדבר איתו בכנות ולהסביר כי אין שום איום והוא, ורק הוא הגבר שלך…

5. נסיון מועט במערכות יחסים

הפחד הגדול ביותר של הגברים הוא דמות המאצ׳ו, כי הוא גורם להם להיראות כמו חובבנים חסרי ניסיון… ואז, אז הם מתחילים “לנפח” את הניסיון שלהם, ולהגדיל את מספר האקסיות הדמיוניות שלהם כדי להיראות בעלי עבר עשיר ומרשים.

אבל בתכל׳ס – הם חוששים בדיוק כמו הנשים, לעשות טעיות מביכות… ומה שבטוח אנחנו נגד הסטראוטיפים האלה, ויודעות היטב שמה שחשוב במערכת יחסים רצינית זה תמיכה, אמון וכנות.

Credit: © canalplus


שתפו עם החברים שתפו עם החברים