10 גברים מבוגרים והורסים שיוכיחו לכם שגיל 50 הוא הרבה יותר שווה ממה שחשבתם!

זה רק אנחנו שנהיה חם פתאום?מתישהו בחיים מגיע השלב הזה שאנחנו מפחדים להתבגר. פתאום צצה לה שיערה לבנה, קמט קטן ליד העין ואנחנו מרגישים שזהו… אנחנו עם רגל אחת בקבר.

הלו… תתעוררו!

יש כאלה שרק מתחילים לחיות בגילאים מבוגרים יותר ולא רק זה, אפילו משתבחים עם השנים, ממש כמו יין טוב, ונראים יותר טוב מאי פעם.

10 הגברים הבאים הם לא סתם גברים חתיכים עם קוביות בבטן, רובם עברו את גיל 50 ולחלקם יש ילדים ואפילו נכדים. והם לגמרי מוכיחים שגיל זה רק מספר.

אתם ואתן מוזמנים לגלול ולתת לעיניים קצת ליהנות. אבל היי! אנחנו מקווים שלא הייתם רוצים ללכת רחוק יותר מלהסתכל. אלא אם כן יש לכם תסביך אב כלשהו או שאתם פשוט גולדיגרים.

1. פיליפ דומס, 60

למרות גילו, הבחור החל לדגמן רק בשנה שעברה לאחר שגידל זקן עבות שרק הוסיף למראה המסוקס שלו.

2. אנתוני וראצ’יה, 53

החתיך הזה עם השיער הלבן הוא בן 53. הוא מתגורר בניו יורק, עובד כדוגמן ומקדם אורח חיים בריא ופעילות גופנית קבועה. אגב, אחרי שתפסיקו לבהות בתמונה שלו ללא חולצה תוכלו להבחין בכיתוב על הגופייה שלו בתמונה השמאלית.

3. ג’אנלוקה ואקי, 50

איש העסקים האיטלקי מדהים בכל פעם את העוקבים שלו בחשבון האינסטגרם שלו עם האנרגיה המטורפת שלו ואורח החיים הנהנתן שלו.

4. איידן בריידי, 50

השחקן והסופר הזה התחיל את קריירת הדוגמנות שלו רק לפני כמה שנים. מאז הוא הופיע מספר פעמים בסרטי קולנוע וכיכב בתצוגות אופנה של המעצבים המפורסמים ביותר.

5. אריק רות’רפורד, 49

אריק הוא דוגמן מבוקש מאוד, מפיק אירועים בהוליווד ועורך במגזין גדול. איך הוא מוצא זמן לכל הדברים האלה?

6. אלסנדרו מאנפרדיני, 48

הבחור האיטלקי הזה החליט לאמץ את מראה “שומר היערות” ולטפח שיער ארוך, זקן ושפם. צבע השיער הלבן ממש לא מונע ממנו לקבל הצעות עבודה בדוגמנות.

7. דישון וואנג, 80

“הסבא הלוהט” כפי שמכנים אותו בסין הוא שחקן שלא מזמן עשה הופעת בכורה על מסלול הדוגמנות. וכן, הוא בן 80. הוא כמובן שומר על כושר ובריאות, אבל אם תשאלו אותנו יש לו כנראה גנים ממש טובים.

8. אירווין רנדל, 54

כפי שרואים בתמונה, אירווין אוהב להתלבש כמו ג’נטלמן, מקפיד להתאמן כל יום בחדר כושר ועובד כמורה בבית הספר. אנחנו מכירים כמה שהיו שמחים להיות התלמידים שלו…

9. רון ג’ק פולי, 50

הגבר הקנדי הנאה הזה מתגאה בזקן מפואר ובלוק פוטוגני במיוחד. אבל רק שתדעו שהוא מעדיף לבלות את הזמן הפנוי שלו עם המשפחה שלו. זה גבר!

10. שאן מייקל האפלי, 54

שאן לא תמיד נראה כזה שרירי ומסוקס. יום אחד הוא החליט שעליו לשפר את הבריאות שלו ולעבוד על הגזרה. הוא השתנה ללא היכר והוא ממשיך לשמש דוגמה והשראה כדי להראות לאנשים שהכל אפשרי.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים