10 ציטוטים מצחיקים במיוחד שנאמרו על ידי בני משפחת המלוכה הבריטית!

לא רק תה ונפנופי ידיים - אפילו המלכה מספרת בדיחות לפעמים!התקשורת פה בארץ עוסקת לא מעט בציטוטים של פוליטיקאים ישראלים. לרוב הם לא מחמיאים במיוחד. והם כמעט אף פעם לא מצחיקים. אז בואו נקפוץ רגע לאירופה, ונראה איך עושים את זה נכון.

משפחת המלוכה הבריטית נראית לנו אולי כמו אוסף של גינונים, נימוסים והליכות. אבל עם כל המלכותיות שלהם, יש להם לפעמים גם קטעים מצחיקים. כמו למשל 10 הציטוטים האמיתיים לחלוטין האלו, שחושפים הומור עצמי לא רע בכלל :)

גם למלכה בכבודה ובעצמה יש יציאות

1. כשקייט מידלטון הייתה בהריון עם הילד הראשון שלה, המלכה אליזבת התבדחה ואמרה:

2. כשהמלכה שאלה את קייט פעם למה הם איחרו, קייט ענתה “ויליאם היה צריך לסדר את השיער שלו”

3. אחרי שהפך לסבא בפעם הראשונה, שאלו את הנסיך צ’ארלס אם הוא שמח להיות סבא. תשובתו:

וגם הנסיכים יודעים לשלוף מהשרוול…

4. הנסיך ויליאם תיאר פעם את כישורי הבישול של קייט: “הבישולים של קייט הם הסיבה לכך שאני כל כך רזה”

5. הנסיך צ’ארלס היה צריך לברך את מלכת היופי של אנגליה, וזה המשפט הראשון שהוא אמר: “אבא שלי אמר לי שאם אי פעם אפגוש אישה עם שמלה כמו שלך, אני צריך להסתכל לה ישר בעיניים”

6. במרתון לונדון של 2012 הנסיך הארי הבטיח שבשנה לאחר מכן הנסיך ויליאם וקייט מידלטון ירוצו גם. כשהגיע המרתון של 2013 שאלו אותו איפה הם, וזה מה שהוא ענה:

7. והנה משפט חכם מפי הנסיך פיליפ: “כשגבר פותח את דלת המכונית לאשתו, זה או כי המכונית חדשה או כי האישה חדשה”

8. ואם תהיתם איך זה לגדול בארמון, הנה הסיכום של הנסיך ויליאם:

9. לפני אחת הטיסות שלו לארה”ב, הנסיך הארי אמר: “בכל פעם שאני פוגש ילדים אחרי שאמרו להם שנסיך אמיתי מגיע, אני רואה את האכזבה על הפנים שלהם כשהם רואים שאני בלי כתר או גלימה…”

10. באחד הביקורים של המלכה אליזבת’ והנסיך פיליפ באוסטרליה, הם פגשו את מר רובינסון ואשתו דוקטור רובינסון. מר רובינסון שם לב שהתואר של אשתו יותר משמעותי משלו, אז הנסיך פיליפ ניסה לעודד אותו: “אה, כן, גם אצלנו במשפחה יש את הבעיה הזאת”

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים