10 סיפורים מטורפים ואמיתיים שיגרמו לכם להאמין בגורל!

מס' 10 יעשה לכם צמרמורות בכל הגוף...הרבה פעמים קורה לנו, ממש במקרה, שאנחנו נמצאים במקום הנכון, בזמן המדויק והנכון ביותר. ממש כאילו מישהו תכנן את זה מראש ולא אמר לנו!

אלו בדיוק המקרים שגורמים לנו להאמין בגורל. וגם אם אתם חושבים שהכל לא יותר מצירוף מקרים, יכול להיות ש-10 הסיפורים האמיתיים והמצמררים הבאים ישנו את דעתכם! קדימה, אתם גוללים או מה?

1. הוא ראה אותי עירומה, מכוסה בחימר כחול

עברתי לדירה שכורה חדשה. גרתי שם שבועיים. יום אחד החלטתי לארגן לעצמי יום ספא. מרחתי את עצמי מכף רגל ועד ראש בחימר כחול. ואז מישהו נכנס. עמדתי שם, עירומה וכחולה כמו אווטאר, מול גבר מופתע להפליא. רצתי למטבח והרמתי סכין. הבחור הרים בקבוק ריסוס והתחלנו לשאול מי הוא מי ולמה הוא/ היא כאן. התברר שזו הדירה שלו, והיא הושכרה לי על ידי סבתו שחלמה למצוא לנכדה אישה. אנו עדיין זוכרים את היום ההוא. ואני עדיין גרה שם עכשיו: אנו חיים ביחד כמשפחה אחת.

2. ההומלס שזכה בלוטו

תמיד מסתובב ליד הבית שלי בחור חסר בית אחד. פעם הוא ניגש אלי וביקש ממני כסף עבור כרטיס לוטו. לא האמנתי שבשביל זה הוא רוצה כסף, אבל בכל זאת נתתי לו. למחרת הוא חזר אלי, החזיר לי את הכסף שלי ואמר, “אני חייב לך עד שאמות! קניתי כרטיס לוטו וזכיתי ב-250,000 דולר! תודה!” כמעט התחלתי לבכות. זה היה כל כך נחמד. בכך שנתתי לו סכום כה קטן, סייעתי לו בדרך כלשהי לקום על רגליו.

3. במקום בו כל המשפחה מוצאת אהבה

יש כיכר קטנה ליד הבית שלי. נהגתי לטייל שם עם אחותי על בסיס קבוע. יש שם מקום מסתורי בו אמא הכירה את אבא, ואחותי פגשה את בעלה. היום, נתקלתי בטעות בבחור אחד באותו מקום בדיוק. התנצלתי ועזרתי לו לקום. כל המשפחה שלי מחכה עכשיו לתאריך החתונה.

4. לחתולים יש 9 נשמות

לפני יומיים, החתול שלנו ברח. בעלי אמר שהוא הלך למות בגלל שהוא כבר היה בן 13. הייתי צריכה להסביר את זה איכשהו לבני בן החמש. אתמול יצאנו לטייל. כבר תכננתי בראשי את מה שהייתי אומרת לבן שלי ואז שמעתי אותו אומר, “אמא, תראי!” הסתכלתי, ובידיו היה העתק של פרדי, החתול שנעלם, רק בתור גור. עכשיו, פרדי “החדש” גר איתנו, ואמרתי לבני שהחתול “הזקן” שלנו עדיין חי בגירסה הצעירה יותר. ואז אני ובעלי התחלנו לחשוב על זה, והסקנו שאולי זה נכון ושלחתולים יש 9 חיים, ובכל אחד מהם הם חוזרים לבעליהם האהובים, רק בצורה חדשה?

5. אלכס

אחותי הגדולה יצאה עם החבר שלה 5 שנים. הם נפרדו, ואז היא התחתנה עם בחור בשם אלכס. אחי יצא עם מישהי במשך 8 שנים. הם נפרדו, ואז הוא פגש אישה נהדרת – שנקראת גם אלכס. יצאתי עם בחור כבר 3 שנים. נפרדנו לאחרונה, ועכשיו הכרתי בחור אחר… אתם יכול לנחש איך קוראים לו?

6. גילתה שהבעל בוגד ביום חתונתה

גיליתי שלבעלי יש מאהבת ביום החתונה. לא יכולתי לשלוט בעצמי או לעצור את הרגשות שלי. התחלתי לבכות וברחתי משם. ירדתי לרכבת התחתית ופניתי לאנשהו. בחורה בשמלת כלה ענקית, בוכה, ברכבת התחתית. באופן טבעי, משכתי המון מבטים. ואז הופיע בחור צעיר, שרצה להרים את מצב רוחי. הוא לקח אותי ביד והוביל אותי מהרכבת התחתית, כאילו הוא החתן שלי. אני נשואה באושר לבעלי החדש.

מס’ 10 יעשה לכם צמרמורות בכל הגוף… עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים