10 סיבות שבגללן גם אישה שממש אוהבת אותך יכולה יום אחד לקום ולעזוב!

חוויתם פרדה כואבת ופתאומית? אולי זה יעזור לכם להבין למה זה קרהכל מי שעבר פעם פרידה כואבת יודע כמה זה קשה. אבל אם יש משהו שאפילו כואב יותר, זה כשהפרידה מגיעה משום מקום. כשנראה שעד עכשיו הכל היה בסדר ושאין בעיות, ופתאום צד אחד מחליט שהוא קם ועוזב.

ספוילר: לרב אין דבר כזה פתאום, כנראה שלא הכל היה בסדר וכן היו בעיות, פשוט לא הייתם מודעים אליהן. אז גברים (וגם נשים), זה בשבילכם: אם אתם רוצים להימנע משברון לב, המשיכו לקרוא. יותר מזה, אם הכתבה הזאת לא תעזור לכם להציל את הזוגיות הנוכחית, היא לגמרי יכולה לעזור לכם להצליח בזוגיות הבאה!

הנה 10 מקרים בהן נשים עלולות פשוט לקום ולעזוב, לא משנה כמה חזקה האהבה שלהן.

1. כשהיא לא מרגישה שהיא יכולה לסמוך עלייך

גם נשים שממש אוהבות להיות עצמאיות ומסתדרות לבד, צריכות לדעת שהן יכולות לסמוך על הגבר שלהן שיהיה שם כשהן צריכות אותו. יש תקופות בחיים, כמו הריון או חופשת לידה, בהן האישה צריכה את הגבר אפילו יותר. גבר שאפשר לסמוך עליו יגרום לאישה שלו להרגיש נינוחה בקשר.

2. נמאס לה לנסות להתאים את עצמה לסטנדרטים שלך

שתמיד תהיה חייכנית ולא עצבנית, שתשמור על הגזרה, תעשה ספורט, תקרא ספרים, תדע לבשל ושתארח את החברים. כל הדרישות האלו הן פשוט יותר מדי וגם אם מדובר בדרישות קצת פחות מוגזמות, זה עדיין קשה לרצות מישהו כל הזמן.

3. היא לא מרגישה שהיא האישה היחידה שלך

ולא מדובר רק על בגידה. אישה צריכה להרגיש כאילו היא במרכז החיים שלך, ושאתה לא פוזל לכיוון אחרות.

4. היא לא אוהבת את חוסר האמון והצורך שלך להיות בשליטה כל הזמן

אם היא צריכה לבקש אישור לצאת להיפגש עם חברות, ואז כשזה קורה היא צריכה כל הזמן לעדכן מה היא עושה, זה פשוט מגוחך. כשהיא צריכה להסביר כל הזמן עם מי היא נפגשת, מי עשה לה לייק בפייסבוק ולהתמודד באופן קבוע עם החשדות כנגדה – זה סימן לזוגיות ממש לא בריאה. ומעט מאוד נשים אוהבות את זה.

5. אתה גורם לה להרגיש רע

אם אתה תמיד כועס, לא פתוח לרעיונות חדשים ותמיד מנסה לפסול את המחשבות שלה כי לדעתך הם מטופשים, אתה גורם לה להרגיש רע. באיזשהו שלב היא תחליט שהיא מעדיפה לשים את עצמה בעדיפות ראשונה ותמשיך הלאה בלעדייך.

חושבים שזה “דיל ברייקר”? חכו שתמשיכו לעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים