10 דרכים סודיות שבהן הכלב שלכם אומר “אני אוהב אתכם” ולא הכרתם עד היום!

10 תמונות מקסימות שיעזרו לכם להבין איך הכלב שלכם אומר שהוא אוהב אתכם. מס' 8 ממיס במיוחד!נכתב ע”י עדי מלר

גם אתם שואלים את עצמכם לפעמים מה הכלב שלכם היה אומר לכם אם פתאום הוא היה מתחיל לדבר?

אולי אין כל כך סיכוי שזה יקרה בזמן הקרוב, אבל מחקרים מדעיים בדקו את הקשר בין בני אדם לכלבים במשך עשרות שנים וחזרו עם תוצאות מפתיעות.

לכלבים יש כמה דרכים להראות לכם שהם אוהבים אתכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפקוח את העיניים (ולתת להם חיבוק ענק אחר כך).

1. הם מרימים ומזיזים את הגבה והאוזן השמאלית שלהם כשהם רואים אתכם.

במחקר שנערך ביפן נמצא שברגע שכלבים רואים את הבעלים שלהם הם מרימים את הגבות (במיוחד את גבה שמאל) , אבל כשהם רואים מישהו זר הפנים שלהם נשארות כמעט קפואות, למעט תנועה בגבה ימין.  בנוסף כאשר הם רואים חפץ אהוב הם מזזים את האוזן השמאלית אחורה וכאשר הם פוגשים בחפץ שנוא הם מזזים את אוזן ימין

1 (5)

2. הם מפהקים כשאתם מפהקים.

חשבתם שפיהוקים מדבקים רק בקרב בני אדם? טעות!!! לאורך השנים, כלבים חונכו לקרוא בני אדם ולכן אם הכלב שלכם דופק פיהוק עייף בדיוק אחריכם, סימן שהוא חש כלפיכם אמפתיה. איזה כיף :)

1 (9)

3. הם מסתכלים ישירות לתוך העיניים שלכם

לפי מומחים, כשכלב מסתכל לכם ישירות בעיניים, הוא בעצם מחבק אתכם במבט שלו. למעשה כשהוא מסתכל עליכם בזמן ששניכם מתכרבלים או משחקים, מופרש אצלו הורמון האוקסיטוצין – אותו הורמון שמופרש אצל אמהות  ועוזר להן להיקשר לתינוקות שלהן(!).

1 (8)

4. הם ישנים במיטה שלכם

זה לא רק בגלל שהכי כיף להירדם במיטה של אבא ואמא, אלא בגלל שככה הם מסמנים שהם מרגישים חלק מהמשפחה.

1 (7)

5. הם נשענים עליכם.

נכון, לפעמים הם נשענים עלינו כי הם מפחדים או סתם רוצים ליטוף מאחורי האוזן, אבל זה בעיקר סימן שהם סומכים עליכם שתגנו עליהם ומרגישים בטוחים איתכם.

1 (6)


שתפו עם החברים שתפו עם החברים