10 סודות של זוגות מאושרים שממש כדאי לאמץ. מס׳ 5 – העצה הכי חשובה בעולם!

כמה מתוך ההרגלים הבאים אתם עושים?כולנו רוצים זוגיות מהאגדות, כמו כל הסיפורים שקראנו כשהיינו קטנים. אבל מה שלא מראים בכל הסרטים או הסיפורים האלו שלשמור על זוגיות מאושרת ויציבה זו עבודה לא קלה! ברגע ששלב התשוקה נגמר, צריך לתחזק את הזוגיות ולשמור אותה בוערת.

10 ההרגלים הבאים נמצאים אצל כל הזוגות המאושרים באמת – אז אמצו לכם כמה הרגלים כאלו ותתחילו ליישם, כי זו הדרך לזוגיות האגדית באמת!

1. לכו לישון באותה השעה

זוכרים את ההתחלה, כשלא יכלתם לחכות עד שתהיו יחד במיטה? זוגות מאושרים ממשיכים ללכת לישון באותה השעה, גם אם אחד מהם צריך לקום מאוחר יותר מהשני.

Credit: Shamus

2. טפחו תחביבים משותפים

אחרי שהתשוקה נרגעת, חשוב לבחון אם יש לכם תחביבים משותפים. חשוב לעשות דברים יחד, ואם אין לכם תחביבים משותפים, חשוב לפתח כאלה! במקביל, שימו לב שיש לכם גם תחביבים אישיים – זה יעזור לכם לא להפוך לתלותיים מדי.

Credit: Ben Heine

3. תחזיקו ידיים בזמן הליכה

זוגות מאושרים הולכים אחד ליד השנייה בנינוחות, מחזיקים ידיים או סתם נמצאים אחד ליד השני (בהשוואה לזוגות שהולכים אחד מאחורי השני). הם מבינים את החשיבות בהליכה משותפת!

Credit: inumak

4. תהפכו את האמון לברירת מחדל

אם וכאשר יש ביניהם אי-הסכמה, ואם הם לא יכולים לפתור אותה, זוגות מאושרים יודעים לבטוח אחד בשני ולסלוח כברירת מחדל. חוסר אמון וזעם לא נכנסים לתמונה!

Credit: Alex

5. תחשבו על מה בן/בת הזוג עושים נכון, מאשר מה הם עושים לא נכון

אם אתם מסתכלים על הדברים שבני הזוג עושים לא בסדר, תמיד תמצאו משהו כזה. אם תסתכלו על מה שבני הזוג עושים נכון, תמיד תמצאו משהו כזה, גם. זה הכל תלוי בנקודת המבט ובמה אתם מחפשים – זוגות מאושרים מתמקדים בטוב!

Credit: Danny

6. חבקו אחד את השנייה ברגע שאתם חוזרים מהעבודה

לעור שלנו יש זיכרון של “מגע טוב” (אוהב), “מגע רע” (מתעלל), או “בלי מגע” (מוזנח). זוגות שאומרים שלום עם חיבוק שומרים את ה”מגע הטוב”, ששומר אותם חזקים ביחד!

Credit: Lucy Gregory


שתפו עם החברים שתפו עם החברים