10 מקצועות שגורמים לכל מי שעובד בהם להשמין הרבה יותר! 

האם אתם נמצאים ברשימה?אם אתם עובדים כמאמני כושר, מלצרים, מדריכי טיולים או כל עבודה אחרת שכרוכה במאמץ פיזי מסוים, אתם יכולים להיות רגועים. אם לא – אתם חייבים לקרוא את הכתבה הבאה!

כולנו מסכימים שעבודות שכרוכות בישיבה ממושכת עלולות לגרום לעובדים לעלות במשקל, אבל מחקר חדש גילה שגם לעובדי מקצועות בעלי רמות מתח גבוהות יש יותר סיכויים לעלות כמה קילוגרמים מיותרים.

קבלו 10 מקצועות שגורמים לאנשים שעוסקים בהם להשמין יותר, חלקם אפילו מפתיעים. מצאתם את עצמכם ברשימה? קראו בסוף הכתבה מספר כללים פשוטים שיעזרו לכם לשמור על המשקל שלכם בעבודה!

1. סוכני נסיעות

אנשים אלה צריכים לנסות כמיטב יכולתם כדי לרצות את לקוחותיהם ע”י תכנון וארגון הנסיעות שלהם. התהליך כרוך בלחץ ומתח רב כי מלבד הצרכים של הלקוחות, יש לסוכני הנסיעות יעדי מכירות אליהם הם צריכים להגיע מדי חודש. בנוסף, התפקיד כולל שעות של ישיבה.

Credit: © pixabay

2. עורכי דין

התפקיד הזה מלווה בלא מעט לחץ ומתח. לכן, אכילה מתוך חרדה היא דבר נפוץ.

3. עובדים סוציאליים

בדיוק כמו סוכני נסיעות, עובדים סוציאליים מבלים יותר מדי שעות בישיבה. לעתים קרובות הם אוכלים על שולחנות העבודה שלהם והם לא פעילים פיזית במהלך שעות העבודה.

4. מורים

רוב העבודה של המורים נעשית בישיבה, ההכנות להרצאות ושיעורים, בדיקת מבחנים ולעתים גם יושבים במהלך העברת השיעור.

5. אמנים, מעצבים, ארכיטקטים

עיסוקים אלה הולכים יד ביד עם שעות גמישות ועבודה עצמאית. מאחר ואנשי מקצוע כאלה מסתמכים בעיקר על יצירתיות והשראה, הם אינם חייבים לעמוד בלוח זמנים קפדני. כנ”ל לגבי הארוחות שלהם. הם אוכלים מתי שהם רוצים, והם עובדים תוך כדי ישיבה, אין להם מסגרת מסודרת.

6. עוזרים אדמיניסטרטיביים, נציגי שירות לקוחות

עוד תפקיד הכרוך בישיבה ממושכת. בנוסף, העבודה מלווה ביותר מדי מתח וחרדה על בסיס יומיומי, שלא לדבר על הדוגמה הקלאסית של הרגל צהריים רע: לאכול ממש מול המחשב.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים