10 הרגלים פשוטים שיגרמו לכם להראות צעירים יותר בכמה שנים!

הרגלים קטנים - שינוי גדולמי לא היה רוצה להישאר צעיר ובריא לנצח? כנראה שכולנו. אבל לא משנה כמה נתכחש לנושא, מתישהו בסופו של דבר נזדקן, נתחיל לגלות שיער לבן או אולי אפילו, חס וחלילה, קמטים. אבל אולי אפשר לדחות את זה קצת?

יש הרבה חברות קוסמטיקה שמציעות טיפולי אנטי אייג’יינג, ויש שפע של ניתוחים פלסטיים שאפשר לעשות, אבל במקום להוציא הרבה כסף, אנחנו מציעים פשוט לשנות קצת את הרגלי החיים.

הנה 10 הרגלים קטנים שאם תתחילו לעשות כבר היום, ממש תודו לעצמכם בעתיד!

1. אפשרו לכפות הרגלים שלכם לנוח מעל לראש

הניחו את הרגלים על הקיר , כמו בתנוחות שאתם רואים בתמונות, בזמן שאתם מדברים בטלפון או נחים עם מסכה על הפנים. ההרגל הזה יעזור לכם להימנע מורידים בולטים בעתיד. התנוחה הזאת עוזרת לדם לנוע מהרגליים למטה בקלות, מאפשרת מנוחה לורידים ומשפיעה באופן חיובי על הבריאות שלכם

2. השתמשו בקרם הגנה מהשמש כל השנה

זה אולי ישמע מוזר, אבל להשתמש בקרם הגנה מהשמש (או תכשירי טיפוח שמכילים SPF) במהלך כל השנה יהיה יעיל מאוד עבורכם. מחקרים הראו שאנשים שהשתמשו בקרם הגנה מהשמש הזדקנו לאט יותר ב-24% מאנשים אחרים. מומלץ גם לשים משקפיים בימים של שמש גם בחורף.

3. תדאגו לעור הצוואר

עור הצוואר שלכם דק ופגיע מאוד, בדיוק כמו העפעפיים. אנשים שאוהבים לקרוא בצורה אופקית ואנשים שישנים עם כרית גבוה יכולים לפתח קמטים בצוואר, שלפעמים מופיעים אפילו לפני גיל 30! חשוב מאוד לשים קרם לחות ולתת הזנה מידי יום גם לאזור הזה ולא רק לפנים.

4. קחו איתכם בקבוק מים

אתם בטח כבר יודעים שחשוב מאוד לשתות מים במהלך היום ושיש לזה השפעות חיוביות על הגוף, אבל לרובנו לא קל לשמור על ההרגל הזה. תקנו בקבוק רב פעמי (וככה תחסכו פלסטיק מהעולם), ושימו אותו בתיק. זה כבר יזכיר לכם לשתות מדי פעם.

5. תישנו על כרית חלקה

במהלך הלילה הפנים שלכם משתפשפות בכרית, והתוצאה היא קמטים ושיער פרוע. אבל אם תשתמשו בציפה עשויה מסאטן או משי, הפנים שלכם יתחככו פחות בכרית ותראו טוב יותר על הבוקר!

6. אל תשתמשו בגומיות שיער הדוקות מידי

ספרים מנוסים יכולים לזהות מיד מי אוהב ללכת עם קוקו מתוח. שימוש קבוע בגומיות צמודות יגרום לשערות שלכם להיות דקות יותר באזור הקוקו. זה גם יראה רע, וגם יזיק לשיער ויהפוך אותו לשברירי. אם אתם עדיין חייבים לעשות קוקו, עדיף להשתמש בגומיות ספירליות.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים