10 הרגלים פשוטים שיגרמו לכם להראות צעירים יותר בכמה שנים!

הרגלים קטנים - שינוי גדול7. שעתיים טלוויזיה, 30 דקות פעילות גופנית

אנשים שצופים הרבה בטלוויזיה נוטים לאכול יותר מתוקים ומאכלים משמינים. נסו להגביל את הצפייה שלכם בטלוויזיה לשעתיים ביום, בתוספת של חצי שעה פעילות גופנית. ההרגל הזה גם יעזור לכם להימנע ממשקל עודף, וגם יפנה לכם יותר זמן ביום לתחביבים אחרים.

8. השתמשו בחוט דנטלי ומי פה

כשהייתם קטנים לימדו אתכם שחשוב לצחצח שיניים פעמיים ביום.,אבל זה לא מספיק כדי לשמור על השיניים שלכם לבנות. השתמשו בחוט דנטלי ומי פה אחרי כל ארוחה, וזה יפחית באופן משמעותי את כמות הפלאק בפה. זה טוב בעיקר אם אתם צרכנים של קפה או תה, ולא אוהבים לבקר אצל רופא השיניים.

9. החזיקו את הסמארטפון בגובה העיניים

מנתחים פלסטיים שמו לב שבשנים האחרונות בעיות כמו סנטר נפול וקמטים בצוואר נהיו נפוצות מאוד אצל נשים מתחת לגיל 40. התנוחה של הראש שלכם כשאתם מסתכלים למטה לעבר הפלאפון משפיעה בצורה שלילית על שרירי הצוואר והעור. אם תחזיקו את הפלאפון בגובה העיניים, זה ימנע מהקמטים להופיע בגיל מוקדם.

אם תצליחו להעביר ימים שלמים בלי להסתכל בפלאפון, או לפחות תסגרו אותו שעה לפני שאתם הולכים לישון, זה גם יהיה מצוין עבורכם. ההרגל הזה יגרום לגוף שלכם לייצר יותר מלטונין שמאט את תהליך ההזדקנות.

10. דברו בטלפון עם אוזניות

הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות כדי להגן על העור שלכם זה להחזיק את הפלאפון כמה שיותר רחוק מהפנים. מחקרים הראו שבפלאפונים יש פי 18 יותר בקטריות וחיידקים מאשר בידית של שירותים במקומות ציבוריים. כמובן שגם לנקות את הפלאפון מדי פעם לא יזיק.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים