10 דברים מפתיעים שיגרמו לצד השני להימשך אליכם כמו מגנט!

10 ידהים אתכם!איזה אנשים הכי אטרקטיביים לדעתכם? מסתבר שיש קריטריונים מאד מפתיעים שגורמים לנשים להימשך לגברים, ולגברים להימשך לנשים.

מדענים מכל העולם חוקרים את המשיכה הזו כל הזמן, ויש להם כמה תובנות שאתם חייבים לדעת… כמו לדוגמה שנשים נמשכות לגברים שאכלו שום, גברים נמשכים לנשים עם מידת נעליים קטנה, ושני המינים אוהבים אנשים שאכפת להם מהזולת!

ריכזנו לכם 10 מחקרים שיגלו לכם בדיוק איך למשוך את המין השני!

1. הבעות פנים

בשנת 2011, חוקרים ניסו לגלות איזה הבעות פנים משכו גברים ונשים אל המין השני. למעלה מ-1,000 אנשים השתתפו במחקר. לכל אדם הוצגו תמונות של אנשים עם רגשות שונים לחלוטין.

זה עזר לחוקרים לגלות כי גברים נמשכים יותר לנשים מאושרות – אלה שמחייכות ובעלות עיניים מאושרות. נשים אוהבות גברים עם פנים גאות.

החוקרים גם למדו כי המסקנות האלה תואמות את הנורמות האבולוציוניות והתרבותיות.

2. שפת גוף פעילה

בשנת 2016, חוקרים צפו באנשים במהלך ספיד דייטינג. זה עזר להם ללמוד כי גברים ונשים כאחד מעדיפים בני זוג עם שפת גוף פעילה. המשתתפים רצו לראות שוב אנשים כאלה.

כנ”ל גם לגבי תמונות. גברים ונשים כאחד מחשיבים אנשים שצולמו בתנועה כיותר אטרקטיביים מאשר אלה שצולמו ללא תזוזה.

3. ריח

ריחות מהגוף או מבושם יכולים למשוך או להרחיק ממך אנשים. ולמרות שריח של שום הורס אווירה רומנטית, מסתבר שזה דווקא יכול לעזור לגברים.

חוקרים מצאו כי נשים נמשכות לריח של גברים שאכלו שום. עם זאת, זה לא עובד בכיוון ההפוך. לדברי החוקרים, גברים נהנים מריח של מאכלים טעימים, כגון סופגניות או פופקורן. אז, בנות שרוצות לתפוס את הגבר צריכות לבחור בשמים עם ריח מתוק.

4. דמיון עם ההורים של המין השני

חוקרים בריטים גילו כי נשים נמשכות לעתים קרובות לגברים בעלי צבע עיניים זהה לזה של אבותיהם. כנ”ל לגבי גברים: לעתים קרובות הם בוחרים נשים שנראות דומות לאמהותיהן.

כמובן, הכלל הזה לא תמיד עובד. אבל לאנשים עם דמיון כזה יש סיכוי גדול יותר למערכת יחסים מוצלחת.

5. שיער

גברים נמשכים בעיקר לנשים עם שיער ארוך. לדברי החוקרים, זה בגלל האבולוציה. כי אם לאישה יש שיער ארוך, הוא צמח מהר, אז היא כנראה בריאה מספיק כדי לגדל ילד.

נשים, לעומת זאת, לא כל כך מקובעות על שיער של גברים. רוב הזמן זה עניין של טעם: חלק מהנשים מעדיפות גברים עם שיער ארוך, וחלקן מעדיפות גברים עם שיער קצר. ואפילו ההעדפות האלה יכולות להשתנות לאורך חייהן.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים