10 דברים מפתיעים שלא היה לכם מושג שאתם יכולים לעשות עם הסמארטפון שלכם!

אפילו למצוא חניה בת"א!!!אחח… מה היינו עושים בלי סמארטפונים בחיים שלנו? אנחנו יכולים לעשות איתם הכל. לגלוש באינטרנט, לתאם פגישות, לצלם תמונות, לשחק משחקים, לראות טלוויזיה, להזמין פיצה, להזמין מונית, לקרוא חדשות – וכל זה בזמן שאנחנו בכלל בשירותים…

אבל אם חשבתם שזה מרשים, זה עוד ממש כלום. הסמארטפון שלכם יכול לשמש לעוד כל כך הרבה דברים, חלקם שימושיים במיוחד, חלקם אפילו יכולים למנוע מכם מצבים מסכני חיים!

הנה 11 תכונות ואפליקציות שימושיות במיוחד שכנראה ולא שמעתם עליהן בכלל עד היום. אז תגידו לנו תודה שהכרנו לכם אותן ;)

1. להקרין את מפת הדרך על השמשה

אם אתם נוהגים בגשם, בערפל, בחושך או במקום שאתם לא מכירים, תתקינו את אפליקציית Hudway. אחרי שתזינו את היעד אליו אתם רוצים להגיע ותניחו את הנייד על הדש בורד – הוא יקרין את המפה בתוספת נקודות ציון על השמשה שלכם ללא צורך בציוד נוסף.

2. לקרוא ברקודים

ולא רק קודים של QR שמפנים אתכם לאתרי אינטרנט שונים. כמעט בכל סופר תוכלו למצוא אפליקציה חינמית שקוראת את הברקודים של המוצרים שלהם ונותנת לכם פרטים. אתם יכולים לקרוא גם ברקודים של חברות שליחויות מחו”ל כמו UPS, ואפילו להשתמש בזה בשביל להשוות מחירים של מוצרים.

Credit: © privet.me

3. הסמארטפון שלכם יכול לעבוד עם טלסקופ

טריק מגניב שיעזור לכם לצלם תמונות אפילו יותר מגניבות. פשוט הצמידו את עדשת הפלאפון לטלסקופ ותראו איך אתם יכולים לראות במסך שלכם את מה שהייתם רואים דרכו.

Credit: © pixabay

4. המצלמה יכולה לראות את זרימת הדם שלכם מתחת לעור

וככה היא יכולה גם למדוד את הדופק שלכם. באפליקציית Instant Heart Rate פשוט שמים את האצבע על המצלמה והיא מזהה שינויי צבע באצבע וממירה אותם לדופק. אפליקציית Cardiio אגב יכולה לעשות זאת באמצעות שינויי הצבע בפנים שלכם.

Credit: © Azumio

5. אתם יכולים לסרוק שקופיות ישנות

זאת לא ממש הדרך הכי טובה ואיכותית לסרוק שקופיות ולהפוך אותן לתמונות דיגיטליות, אבל זאת דרך מהירה אם יש לכם איזה סריקה דחופה לעשות. אתם יכולים לעשות את זה באמצעות אפקטים שונים במצלמה, או באמצעות אפליקציות כמו HELMUT Film Scanner.

סרגל, מצלמה תרמית ואפילו חניה בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים