10 דברים שלא ידעת על אחותך הגדולה עד עכשיו ולגמרי הגיע הזמן שתדעי!

מוקדש באהבה לאחותי הקטנה6. היא אפשרה לך ללמוד גם לבד מטעויות

למרות כל העצות ושיתופי החוויות, היא ידעה גם שיש כמה דברים שתאלצי ללמוד בעצמך. כך שבמקרים מסוימים, היא ידעה שנכון לתת לך לעשות את הטעות ולשאת בתוצאות. אבל לא משנה מה, היא תמיד הייתה שם כדי לתת לך אוזן קשבת וכתף תומכת לבכות עליה ולנחם אותך אחר כך.

7. כשהתבגרת, התחילו דאגות אחרות, כמו דייטים…

כשהפכת לנערה, אחותך הגדולה נתנה לך טיפים על איך לדבר עם בנים, איך להתאפר ואיך להתאים את הבגדים שלך לאירוע. היא ענתה לך על שאלות שהיה מביך מדי לשאול את ההורים. מצד אחד וסיפקה מידע משל עצמה. היא שמחה לראות שאת מאוהבת, אבל לא הפסיקה לחשוש שמישהו בטעות ישבור לך את הלב…

8. היא הייתה חייבת להיות קצת קשה איתך לפעמים

לפעמים הרגשת כאילו לא אכפת לה ממך ומהבעיות שלך. חשבת שהיא הקניטה אותך וירדה עלייך סתם בשביל הכיף. אבל תכל’ס, היא ניסתה לגרום לך להתעשת כשהיא הרגישה שקצת סטית מהדרך. לפעמים קשיחות עבדה יותר טוב מחנופה.

9. לפעמים היא הייתה לגמרי מבולבלת

אחותך הגדולה ניסתה להיות בשבילך מליון דברים: מורה, חברה, שומרת ראש, פסיכולוגית, סטייליסטית. אבל רוב הזמן, היא לא ידעה מה היא עושה. למרות זאת, היא עשתה את זה הכי טוב שהיא יכולה.

10. היא תמיד הייתה שם בשבילך ותכלס, תמיד תהיה.

אחותך הגדולה היא כנראה אחד מהראשונים שתקראי לו בשעת חירום והיא מאושרת מהתפקיד הזה. היא תנסה תמיד לפתור לך את הבעיות כאילו הן שלה. היא צמיד הייתה השפעה אדירה על החינוך שלך ועל ההתפתחות האישית שלך. אף אחד בעולם כולו לא אוהב אותך כמו שהיא אוהבת אותך. אתן יותר מאחיות. אתן חברות וזו החברות הכי חזקה שיש בעולם.

תעריכי את אחותך הגדולה, ואל תדאגי, היא מעריכה אותך לא פחות.

מקור: Bright Side

שתפו עם החברים שתפו עם החברים