10 דברים שגברים ישימו לב אליהם לפני שיציעו לכן נישואין!

הכתבה שיכולה להפוך שברון לב לחתונהאנחנו כבר מזמן מעבר לשלב הזה שגברים רק מחפשים בלונדיניות צעירות ויפות שיעמדו לצידם. זה אולי נכון בהתחלת הקשר, כשרוצים קצת ליהנות ולבלות, אבל כשזה מגיע לירידה על הברך, הסטנדרטים משתנים.

גברים, וגם נשים, מחפשים מישהו שישלים אותן, שיהיה לצידם ויתמוך בהן כשצריך. זה נכון שאף אחד לא מושלם (חוץ ממני), אבל יש כמה תכונות עיקריות שאנחנו מחפשים אצל הצד השני.

הנה 10 דברים שגברים ישימו לב אליהם בבת הזוג שלהם לפני שירצו לעמוד איתה מתחת לחופה. אין ספק שגם נשים מסתכלות על אותן תכונות, מסכימים?

1. חוכמה

לא צריך תואר בהצטיינות מהטכניון ולזכות במלך הטריוויה, אבל יש מצבים שיכולים להיות מביכים עבור הצד השני כתוצאה מחוסר הבנה בסיסית של המצב. גברים שאומרים שאישה לא צריכה להיות אינטליגנטית משקרים.

2. חוש הומור

מי לא אוהב אנשים מצחיקים? ומי לא אוהב אנשים שיודעים לקבל בדיחה ולצחוק ממנה, גם אם היא עליהם? חוש הומור משדר ביטחון וחוזק.

3. נאמנות

בין אם אתם מאמינים במונוגמיה או לא, זה כואב כשבוגדים בכם, וזה פצע שלוקח לו זמן להחלים. שימו לב גם ל”סתם” התנהגות שיכולה להיתפס מחשידה מצידכם. גם אם אין כלום מאחוריה, היא יכולה לעורר ספקות אצל הצד השני.

4. ביטחון עצמי

כשמישהו בטוח בעצמו, כולם מרגישים את זה. וכך גם ההשפעה החיובית שלו על החצי השני שלו. כשאת מרגישה מהממת, את מהממת!

5. נחמדות

מכירים את המשפט “אם הוא נחמד אלייך אבל לא למלצר, הוא לא נחמד” ? לא כיף להיות עם מישהו שלא נחמד לאחרים, בעוד מי כן נחמד מקרין אור על כל הסביבה שלו.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים