10 דברים שלא ידעתם שאפשר לעשות עם הסמארטפון שלכם!

אתם הולכים להשתמש בטריקים האלו בוודאות!כולנו משתמשים בטלפון כל יום. כל היום. כל הזמן.

המכשירים האלו מזמן השתלטו לנו על החיים ועוזרים לנו לעשות כמעט הכל חוץ מלשטוף כלים: לנווט, ליצור קשר, לשמוע מוזיקה, לקרוא ספרים, לראות סרטים, לשתף חברים, לצלם תמונות, ועוד ועוד ועוד ועוד… אבל לא משנה כמה הסמארטפונים שלנו נוחים, תמיד אפשר להשתדרג!

אספנו עבורכם 10 טיפים שימושיים שלא ידעתם שאתם יכולים לעשות עם הסמארטפון שלכם והם ישנו לכם את החיים. הנה מה שאתם צריכים לעשות כדי לשדרג את השימוש בסמאטרפון בכמה רמות ולפתור כמה בעיות קטנטנות שלכולנו יש!

1. חוסם פרסומות

הדרך הכי קלה ופשוטה לחסום פרסומות בטלפון היא בהפעלה של מצב טיסה! ככה פשוט, ככה גאוני. זה עובד מצוין גם במכשירי אנדרויד וגם במכשירי אייפון. (מצד שני, כשהמצב הזה פועל, קחו בחשבון שלא תוכלו לקבל או להוציא שיחות!)

Credit: brightside

2. סיסמאות לווי-פי

בכל פעם שאתם מתחברים לרשת אלחוטית חדשה, הטלפון שלכם זוכר את הסיסמה תשמחו אולי לדעת שקיימת אפליקציה של אנדרואיד שיכולה לעזור לכם לראות את כל הסיסמאות של הווי-פי שהוכנסו לטלפון שלכם אי פעם! זה יעיל במיוחד כשאתם רוצים להיזכר בסיסמה כדי להשתמש במכשיר אחר, או כדי לשתף עם חברים.

Credit: brightside

3. צרו התרעה משלכם לשיחות שלא נענו

אם אתם מפספסים שיחות על ימין ועל שמאל באייפון שלכם, יש דרך פשוטה לטפל בבעיה – הודעות שנשלחות בלחיצת כפתור פשוטה למי שמחפש אתכם. לכו ל-הגדרות > הגב עם הודעה, וצרו הודעה ייחודית משלכם.

Credit: brightside

4.  מצב “אורח”

מכירים את זה שמישהו רוצה להשתמש בטלפון שלכם בשביל משהו, ולא ממש בא לכם שהוא יקבל גישה לכל המידע האישי שלכם? בשביל זה קיים מצב אורח במכשירי אנדרואיד. כדי להפעיל את המצב הזה, כל מה שצריך זה להגיע למסך ההגדרות וללחוץ על – משתמש, ולאחר מכן על – אורח.

5. קודים סודיים באייפון

אם בא לכם להתקשר ולהיות חסויים, אתם יכולים לעשות את זה בעזרת קוד פשוט. חייגו ל- *#31# והמספר שלכם יהיה חסום לכל השיחות הבאות. אם אתם רוצים להסתיר את המספר שלכם רק לשיחה אחת בודדת, הקישו על #31# ולאחר מכן הקישו את המספר.

Credit: © pixabay


שתפו עם החברים שתפו עם החברים