10 דברים שלא היה לכם מושג שאפשר לעשות עם הסמארטפון שלכם וישנו לכם את החיים!

הטלפון החכם שלנו הרבה יותר חכם משנדמה לנו!6. גישה לתפריט הסודי

אם אתם מאלו שמכורים לטלפון ומשתמשים בו כל הזמן, אז כדאי שתשנו את ההגדרות לפי הצרכים שלכם! כדי לעשות את זה, צריך גישה לתפריט הפיתוח.

לכו ל”הגדרות” – “אודות” – הקליקו 7 פעמים על “מספר המודל”

ברכות! עכשיו אתם מפתחים לכל דבר! בשימוש בתפריט הזה, אפשר לשפר את התפקוד הכללי של הטלפון, לבדוק את איכות הקליטה ואת תצוגת הטלפון.

7. תאורת UV

תאורת UV יכולה להיות מאוד שימושית – אחד השימושים הוא לבדוק אם שטרות הם מקוריים. ניתן לעשות תאורת UV בטלפון בעזרת קצת דבק ומרקרים!

הדביקו פיסת סלוטייפ על הפנס, וציירו עליה עם טוש כחול. חזרו על הצעד הזה אבל הפעם צבעו בסגול, ואז הוסיפו עוד שתי שכבות של כחול וסגול. זהו! אם אתם רוצים להבין את התהליך יותר לעומק, לחצו כאן!

8. טלפון לעבודות בנייה

לכל הטלפונים החכמים היום יש יכולת של קביעת מיקום המכשיר בחלל. בעזרת אפליקציות מסוימות הטלפון יכול להחליף פלס ולעזור בעבודות בנייה קטנות! עם זאת, לבנייה מקצועית עדיף להשתמש במכשירים מקצועיים.

9. סטטיסטיקות מעניינות

המשפחה שלכם מתלוננת שאתם מכורי טלפון? אז זה הזמן להבין אם הם צודקים, ולגלות עד כמה אתם באמת מכורים. איך עושים את זה? ניתן למצוא סטטיסטיקות ממש בתוך הטלפון!

במכשירי אפל, לכו ל”הגדרות” – “בטרייה”. זה יראה לכם רשימה של כל האפליקציות השימושיות ביותר שלכם, וכמה אתם משתמשים בהן. לאנדרואיד, יש צורך להתקין אפליקציה (כן, עוד אחת…)

Credit: pixabay

10. מצב שחור-לבן

רוצים לשמור על הבטרייה ועל העיניים? אז השתמשו באפליקציית מונכרום בזמן קריאה! עברו לתפריט הקסמים (סעיף 5), ומצאו הגדרה שנקראת “דימוי אנומליות” (Simulate anomaly). לאחר מכן שנו ל”מצב מונכרום” – הטלפון שלכם ייפעל בשחור לבן!

Credit: pixabay

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים