10 סימני אזהרה שהתת-מודע שולח לכם בזמן החלום וממש אסור לכם להתעלם מהם!

חלמתם שבן הזוג בגד בכם? קראו כדי להבין את המשמעות!קרה לכם שהתעוררתם מחלום בגלל שחלמתם שאתם נופלים? או אחד כזה בו השיניים שלכם לא הפסיקו ליפול, או שבן הזוג בוגד בכם? החלומות שלנו יכולים להיות הזויים לגמרי, אבל ברובם מסתתר גרעין של אמת בחסות תת המודע שלנו!

אם חלמתם על אחד (או יותר) מ-10 החלומות הנפוצים הבאים, כנראה תת המודע שלכם מנסה להעביר לכם מסר שיעזור לכם להסביר כמה דברים בחיים האמיתיים.

1. נפילה

מכירים את ההרגשה הזו בחלום, כאילו אתם נופלים למטה? כמו ליפול בחיים האמיתיים, אתם מרגישים חסרי שליטה וחסרי אונים. נפילה בחלום יכולה לסמן שאתם משחררים משהו או מישהו שסירבתם לשחרר.

גם סיום החלום יכול לסמן דברים: ברוב הפעמים, אנשים מתעוררים לפני שהם מספיקים לפגוע ברצפה. לפעמים אנשים רואים את עצמם מתים, ובפעמים אחרות אנשים פשוט נוחתים ללא פגע וממשיכים את החלום. סוף שמח או עצוב יכול לסמן האם אתם חושבים שאתם מסוגלים לשחרר את הדבר הזה, או לא.

2. שיניים נופלות

כששן נופלת זה אף פעם לא נחמד, וכשבחלום כל השיניים נופלות זה יכול להיות ממש טראומתי. התיאוריה הראשית בנוגע לחלומות בהם “שיניים נופלות” היא שזה ביטוי לחרדה לגבי סיטואציה או לגבי התדמית שלכם בפני אנשים אחרים.

3. רודפים אחריך

חלום בו רודפים אחריכם הוא לגמרי אחד החלומות שמסמנים חרדה. זה לא משנה אם אתם נרדפים על ידי מפלצת או על ידי אדם – הפחד הוא אותו הדבר.

חלום כזה יכול לסמן שאתם מרגישים מאויימים או מלאי חרדה בחיים האמיתיים. אם חלמתם חלום כזה, כדאי לחשוב מה גורם לכם להרגיש לא בטוחים ולנסות לפתור את זה.

4. חלום מיני

חלום מיני עשוי להרתיע קצת, כי הוא יכול להרגיש מאוד אמיתי. האמת היא שחלום מיני יכול להצביע על תשוקה שלא התגשמה, או שאתם רוצים לחקור משהו חדש בחדר השינה.

זה בסדר לחלום על מישהו שהוא לא בן הזוג – עדיף שזה יקרה בחלום מאשר במציאות! לפעמים, המוח בוחר פרטנר באופן לא מודע, בהתבסס על תכונות שאתם משייכים לאדם הזה, כמו ביטחון עצמי או יצירתיות.

5. להיות עירומים בפומבי

רוב הסיכויים שהייתם בלי בגדים בחלום המיני, אבל לחלום שבו רק אתם עירומים, או שאתם עירומים בפומבי, יש משמעות אחרת לגמרי!

אם להיות עירומים בחלום מתבטא כחוויה שלילית, אז כנראה שיש לכם איזשהו חשש שיצחקו עליכם בחיים האמיתיים. מצד שני, אם החלום הוא בעל קונוטציה חיובית, זה יכול לסמל שאתם מלאי ביטחון ומחכים בציפייה למשהו שצריך לקרות בקרוב.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים