10 סימני אזהרה שתת המודע שולח בחלומות ושאסור לכם להתעלם מהם!

חלמתם שבן הזוג בגד בכם? קראו כדי להבין את המשמעות!6. לעוף

חלום בו אתם עפים הוא לגמרי אחד מהחלומות הכי כייפים שאפשר לחלום! שלא כמו ליפול, תעופה מסמלת שאתם שמחים ובשליטה על הסיטואציה. כמובן, זה גם תלוי איפה ואיך אתם עפים – אבל באופן כללי חלומות על תעופה מסמנים דברים טובים.

7. חייזרים

לפי ההגדרה, חייזרים הם לא מוכרים ולא מזוהים. מצד אחד, לחלום על יצורים מחוץ לכדור הארץ עשוי לסמל הרגשה של איום או פחד. מצד שני, זה גם יכול לסמן שאתם מחכים לחקור דברים חדשים, להכיר אנשים חדשים או אפילו לחקור חלקים לא ידועים בעצמכם.

8. מים פתוחים

כשמסתכלים על הים, למשל, מקבלים הרגשה של משהו אינסופי ולא מוכר. כמו במציאות, חלום שמתמקד במים כנראה מסמן שאתם עומדים לצאת למסע חדש עם תוצאה לא ידועה.

שימו לב לאיך אתם מרגישים בזמן החלום – אם אתם בפאניקה, אתם כנראה לא מוכנים לצעד החדש הזה. אבל אם אתם מרגישים נינוחים – זה כנראה הזמן הנכון!

9. לאחר

אם אתם שונאים לאחר, אז אתם גם שונאים לחלום שאתם מאחרים… למרות שזה לא ממש סיוט – זה עדיין יכול להרגיש כזה!

חלום בו אתם מאחרים יכול לסמן פחד מלפספס הזדמנות או פחד מלהבטיח הבטחות שלא תוכלו לקיים.

10. בן זוג שבוגד

לחשוב על בן הזוג בוגד זה לא נחמד בכלל. אבל לראות את זה בעיניים זה אפילו גרוע יותר, גם אם זה רק חלום! אבל לפני שאתם מתחילים להאשים את בן/בת הזוג בזה שהיו לא נאמנים, חשוב לזכור שלחלום על זה לא אומר שזה אמיתי.

מה שכן, לחלום על בן הזוג בוגד כן יכול לרמוז שאתם מרגישים לא בטוחים במערכת היחסים ושאולי יש בעיות אמון – אז חשוב לדבר על זה!

מקור: littlethings / איורים: Laura Caseley
שתפו עם החברים שתפו עם החברים