10+ סלבס מעוררי השראה שעשו מעל ומעבר בשביל המעריצים שלהם, ויגרמו לכם להסתכל עליהם לגמרי אחרת!

מס' 9 ממש ירגש אתכם!כנראה שמעתם סיפורים על שחקנים שמתנהגים כמו דיוות, שמים פס על המעריצים ומתנשאים כאילו הם מינימום אלוהים… אבל מה עם כמה סיפורים טובים על סלבס שממש אכפת להם?

כן, לא כולם לוקחים את ההערצה כמובן מאליו, ולחלק מהסלבס בהחלט מגיעה כל האהבה שהם מקבלים כי הם עושים משהו כל כך נכון – החל מביקורים בבתי חולים לילדים, השארת טיפ של 1000%, והצעה לממן את שכר הלימוד… הנה 11 סלבס שממש השקיעו במעריצים שלהם, וירגשו אתכם עד דמעות!

1. כריס אוונס וכריס פראט

צמד גיבורי העל הזה עשו הימור על משחק הסופרבול, כאשר המפסיד היה צריך לבקר בבית חולים לילדים בתלבושת גיבור העל שלו! למרות שכריס אוונס זכה בהימור (פראט ביקר בבית חולים בבוסטון והפסיד בכבוד), הוא עדיין הלך בתלבושת לבית חולים לילדים בסיאטל והעלה לכמה ילדים חיוך על הפנים בתור קפטן אמריקה!

2. דוויין ג’ונסון, “דה רוק”

המתאבק האהוב על כולם, הפך לשחקן שממיס לבבות והזמין ילד חולה סופני לסט של הסרט “משמר המפרץ”, לאחר שקיבל מכתב מטאטר בן ה-7 שמספר למה הוא רוצה לפגוש את הגיבור שלו. מקסים, נכון?

3. אד שירן

לאחר קמפיין בפייסבוק שכלל את ההאשטאג #שיר_לטרי, ארגנה ההנהלה של אד שיחת טלפון בינו לבין טריונה פרייסטלי, שסבלה מסיסטיק פיברוזיס מאז ילדותה. אד שר לה בטלפון את השיר “ציפור קטנה”, והיא נשמה את נשימתה האחרונה, מוקפת במשפחתה.

4. טום הידלסטון וכריס המסוורת’

בעקבות גיבורי מארוול אחרים, גם טום הידלסטון וכריס המסוורת’ ביקרו בבית חולים לילדים. הם הצטיידו בתלבושות ובפטיש של ת’ור, פגשו כ-80 ילדים, ואפילו התראיינו על ידי אחד הילדים.

5. מילה קוניס

סמל ששירת בצבא ארה”ב פירסם וידאו בו ביקש ממילה קוניס להיות הדייט שלו לנשף של חיל הנחתים. לא רק שהיא ענתה, היא גם הסכימה והלכה איתו לאירוע המיוחד.

6. אלן דג’נרס

אלן קיבלה מכתב מאישה שעבדה בבית חולים לילדים ונאבקה כדי לסיים את החודש ולממן את משפחתה. אלן הטיסה את כל המשפחה שלה ללוס אנג’לס ונתנה לאישה צ’ק על סך 10,000 דולר.

וזה עוד לא הכל! בדף הבא מחכים לכם עוד סלבס שירגשו אתכם עד דמעות!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים