10+ תיאוריות הקונספירציה הכי מטורפות שהשתלטו על הרשת, ויגרמו לכם לפקפק בכל מה שהאמנתם בו עד היום!

ואנחנו חשבנו שאנחנו מוזרים...ברוכים הבאים לאינטרנט, המקום בו מידע שווא ופראנויות הם תושבים קבועים. כאן תמצאו אינספור תיאוריות קונספירציה על העולם שלנו, על מפורסמים ועל אירועים שהיו או לא היו ולמה היו…

אספנו בשבילכם את הקונספירציות הכי הזויות והכי מוזרות שהמוח האנושי היה יכול להמציא, אבל איכשהו, יש קהל מאמינים שבאמת חושב שהקונספירציות האלו נכונות!

גללו למטה וגלו אם גם אתם… או שממש לא.

1. למלאניה טראמפ יש כפילה שעוקבת אחרי הנשיא טראמפ

מספר אנשים שאלו בטוויטר לגבי זהותה של אישה שנראתה עוקבת בעיניה אחר טראמפ בבית הלבן בזמן מסיבת עיתונאים. הגולשים השוו תמונות של “מלאניה האמיתית” לעומת “מלאניה הכפילה” והגיעו למסקנה החד-משמעית: מדובר בכפילה של מלאניה, רק נמוכה יותר!

2. ג’יי קיי רולינג לא באמת קיימת!

ב-2005, הקולנוענית הנורווגית, נינה גרונפלד, טענה שסדרת ספרי הארי פוטר נוצרה ע”י מספר רב של כותבים ושהאישה הידועה בשם ג’יי קיי רולינג היא רק פנים שמייצגות את קבוצת הכותבים הזאת ושזהו כלל לא שמה. הרשו לנו לצטט אותה: “זה נראה לכם אפשרי שאדם אחד יכתוב שישה ספרים ארוכים שמתורגמים ל-55 שפות וימכור 250 מיליון עותקים בפחות מ-10 שנים?”

3. גם פינלנד לא קיימת

התיאוריה הזאת הגיחה לעולם ב-2015 כשגולש ברשת הציע שפינלנד היא למעשה שטח אדמה מפוברק, שהיפנים והרוסים המציאו בזמן המלחמה הקרה כחלק מהמאמץ שלהם לדאוג לזכויות הדיג שלהם בים הבלטי. ומה לגבי כל התושבים? לטענתו מדובר בכלל באזרחים של שוודיה, אסטוניה ורוסיה.

4. קבוצת עלית של אנשי לטאה שולטת בכדור הארץ וג’סטין ביבר הוא אחד מהם

סקר מדיניות ציבורית גילה שיש 12 מיליון אנשים שמאמינים בקיומה של יחידת עלית המורכבת מלטאות שמטיילות ביקום ושולטת בכדור הארץ. אחת מהלטאות הוא ג’סטין ביבר, ש”נראה מחליף צורה ללטאה ענקית עם ציפורניים וקשקשים באמצע הופעה”.

5. המלכה אליזבת היא קניבלית

תהיתם פעם איך זה שהמלכה אליזבת חיה כל כך הרבה שנים? להיסטוריון הבריטי הוברט יומדינגר יש תשובה: “היא אוכלת בשר אדם בשביל להיות צעירה ונמרצת”. גם באתר האמריקאי “Dirty America”, אישרו את התיאוריה של יומדינגר לאחר שעובד בטירת וינדזור טען שגילה שאריות אדם בפריזר הפרטי של המלכה.

6.  אתגר דלי הקרח היה למעשה חלק מטקס שטני

כשאתגר דלי הקרח התחיל, היו מספר של תיאוריות שהגיעו איתו. רבים טענו שההזדהות עם חולי ה-ALS היא למעשה מסווה לטקס הטיהור הכי המוני שנראה אי-פעם, ושהשטן בכבודו ובעצמו ביקש מהאילומינטי לארגן את זה.

איך ג’ואן ריברס באמת מתה ואיזה נשק מסתורי צה”ל מחזיק? בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים