11 סיפורים משפחתיים מטורפים שיעשו לכם צמרמורות! תנשמו עמוק לפני מס’ 8…

מה הסיפור שהכי ריגש אתכם?לעתים קרובות, כשאנחנו חושבים על משפחה מגובשת, אנחנו שוכחים לשים לב איך אנחנו מתנהגים אחד לשני וכמה אסור לאפשר למערכת יחסים בין בני המשפחה לשקוע בשגרה.

הנה כמה סיפורים מדהימים, כולם על אנשים שרצו לעשות משהו משמעותי עבור בני המשפחה והחברים האהובים שלהם.

1. מסביב לעולם בשביל נשיקה אחת בלבד

צלם מלזי בשם קיו ווי לונג ביקר ב-11 מדינות עם כלתו, רק כדי לשחזר את נשיקת החתונה שלהם במקומות שונים בעולם. הם התנשקו שוב ושוב ביפן, נורווגיה, דנמרק, אוסטריה ואיטליה במהלך ירח דבש שנמשך 3 חודשים. החתן המאושר מאמין שמשמעות החיים היא לבלות כל רגע עם מישהו שאוהבים ולהספיק לראות יחד כמה שיותר דברים.

2. משפחה שלמה מתחילה חיים חדשים

ירידה במשקל זו משימה שבדרך כלל קשה לבצע לבד. אבל בסיפור הזה כל המשפחה הצליחה לעשות זאת. צלם סיני בן 32 בשם ג’סי החליט שאימונים וספורט זה בדיוק מה שהמשפחה שלו צריכה כדי להישאר בריאה מבחינה גופנית ונפשית. הם התחילו לצאת להליכות ולבקר באופן קבוע בחדר הכושר. הם צילמו את עצמם כל עשרה ימים ועקבו אחר התוצאות. שישה חודשים של אימונים חיזקו אותם לא רק מבחינה גופנית: הם טוענים שהם שינו לחלוטין את אורח החיים שלהם ומאד התקרבו אחד לשני.

3. משפחה כנגד המערכת

משפחה מקיימבריג’ החליטה לעשות ניסוי ויצאה עם הילדים לטיול מסביב לעולם, במקום לשלוח את אותם לבית הספר. הכל התחיל מכך שהילד הבכור שלהם התחיל להתלונן שמשעמם לו בגן. ההורים טוענים שהילדים שלהם מפותחים יותר מבני גילם ולכן מערכת החינוך רק תהרוס את הכישרון שלהם. הם מכרו את הבית שלהם, התחילו ללמד את הילדים במסגרת חינוך ביתי והם לא מוכנים להתפשר. חומר הלימודים של הילדים של פול וקרוליין מבוסס על מסלול הטיול שלהם וכך הם לומדים לא רק היסטוריה, אלא גם על התרבויות השונות.

4. משפחה ששונאת לבזבז זמן

לחזור לגזרה אחרי לידה? לחנך את הילד שלך לאהוב ספורט ואימונים? זמן איכות עם ילדים? הכל אפשרי עם קצת חוש הומור ויצירתיות. ובאופן כללי, אפשר לשלב את הכל יחד.

5. השמלה של הסבתא

הבחורה הצעירה הזו שמרה את שמלת החתונה של סבתא שלה כדי ללבוש אותה בחתונה של עצמה. השמלה בת יותר מחמישים שנה והסבתא גילתה על כך רק כשהגיעה לחזרה לחתונה. הצלם הצליח לתפוס את התגובה של הסבתא וזה, תסכימו איתנו, מרגש מאד.

6. אהבה חשובה יותר מכס המלכות

הנסיכה היפנית מאקו אקישינו הכריזה שהיא התארסה לחבר שלה ללימודים באוניברסיטה, קיי קומורו. ההורים של הכלה אישרו את בחירתה, גם אם זה אומר שהיא תאבד את התואר שלה ואת כל הפריבילגיות. למרות העובדה שהחוק אוסר על הנסיכה לרשת את כס המלכות, הקהילה היפנית לא מאפשרת נישואין בין מלכים ואנשים רגילים, אבל סיפור האהבה הזה גרם ליפנים לשקול מחדש את הגישה שלהם למערכות יחסים שכאלה.

Credit: © eastnews

מס’ 8 מוכיח שאין דבר העומד בפני כוח הרצון… עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים