11 נשים מפורסמות שהוכיחו שאפשר להפוך לאמא גם הרבה אחרי גיל 40!

ההוכחה שהאמהות חזקה יותר מכל שעון ביולוגי!עברתן את גיל 30 ואין לכן ילדים? אנחנו מוכנים להתערב שאת שומעת לפחות 3 פעמים ביום משפטים כמו “למה את מחכה?” “השעון הביולוגי ממשיך לדפוק” “בגיל מבוגר זה כבר יהיה לך קשה מדי להיות אמא”. ככה זה. אנשים מרגישים יותר מדי נוח להכנס לרחם שלנו.

אז נכון, רופאים טוענים שהגיל הכי טוב להפוך לאם הוא בין 30 ל-34, אבל נשים רבות בוחרות ללדת גם בגילאים מאוחרים יותר, ואתם יודעים מה? למרות כל הסטיגמות זה מצליח להן נהדר.

אז בפעם הבאה שמישהו מחליט לנדנד, אתן לגמרי מוזמנות לשלוח לו את 11 הדוגמאות הבאות של נשים מפורסמות שילדו אחרי גיל 40 ונהנות מכל רגע!

1. סוזן סרנדון

לסוזן שלושה ילדים, את כולם היא ילדה בגיל מבוגר יחסית: 39, 42 ו-45. מסתבר כשהיא הייתה צעירה, רופאים טענו שהיא סובלת מבעיות פוריות ולכן היא פשוט לא השתמשה בשום אמצעי מניעה לאורך שנים, עד שיום אחד גילתה שהיא בהריון. ואז עוד פעמיים.

2. ג’ניפר לופז

ג’יי-לו חלמה במשך שנים להיות אמא, אבל זה לא כל כך הצליח לה. אבל בסופו של דבר היא נכנסה להריון אחרי כמה ניסיונות של הפריה חוץ גופית ובגיל 39 ילדה זוג של תאומים מקסימים.

3. קלי פרסטון

קלי פרסטון היא אשתו של ג’ון טרבולטה. בגיל 47 היא נכנסה להריון, וזה היה נס מדהים, בהתחשב בכך ששנה קודם לכן בנם היחיד של בני הזוג, ג’ט, נפטר.

4. סלין דיון

את בנה הראשון, רנה-צ’ארלס הזמרת, ילדה בגיל 33 ואת שני התאומים, אדי ונילסן, בגיל 42, אחרי לא פחות משישה ניסיונות של הפריה חוץ-גופית. אחרי זה היא סיפרה על כמה מסתכל זה היה, אבל הודתה שאין כמו האושר של להיות אמא.

5. האלי ברי

השחקנית זוכת האוסקר בכלל לא נראית כפי גילה, אבל היא ילדה בת לראשונה בגיל 41, ואז, למרבה ההפתעה ילדה בן נוסף בגיל 47.

עוד אימהות מעוררות השראה – בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים