11 נשים מפורסמות שהוכיחו שאפשר להפוך לאמא גם הרבה אחרי גיל 40!

ההוכחה שהאמהות חזקה יותר מכל שעון ביולוגי!6. קים בסינג’ר

לקים היפיפייה יש רק בת אחת, עם שם נפלא כל כך – אירלנד. היא ילדה אותה בגיל 41. אירלנד בת ה-22 דוגמנית מצליחה ובזכות הדמיון לאימה היא אפילו שיחקה את דמותה בגיל צעיר באחד הסרטים.

7. גוון סטפני

המורדת הנצחית, זמרת ויוצרת, ילדה את התאומים שלה בגיל 40 ואז בגיל 44 היא ילדה גם בן שלישי- אפולו.

8. סלמה חייק

סלמה מספרת בראיונות שהיא חלמה להיות אמא מגיל צעיר, אבל זה לא התאפשר מסיבות רפואיות. בסופו של דבר היא הצליחה להרות בגיל 40. ההריון שלה היה קשה והיא עלתה הרבה מאד במשקל. אחרי הלידה היא הצליחה להוריד את הכל. לדבריה, אם הייתה מביאה את בתה בגיל צעיר יותר, היא לא הייתה יכולה להעניק לה את כל מה שהיא יכולה להעניק לה היום ולכן העיכוב היה לגמרי לטובה.

9. מדונה

מלכת הפופ הביאה את בתה הראשונה, לורדס, לעולם כשהייתה בת 39. את בנה רוקו היא ילדה בגיל 44 וחוץ מזה אימצה עוד 4 ילדים יתומים מאפריקה. היא תמיד מספרת שהאימהות שינתה אותה והפכה אותה לפחות מרוכזת בעצמה.

10. מריה קארי

הזמרת והיוצרת הפכה לאמא בגיל 41, בעקבות הריון קשה שגרם לה לעליית לחץ דם וסכרת. למרבה הצער, קצת אחרי היא התגרשה מאבי התאומים- ניק קאנון.

11. מוניקה בלוצ’י

רופאים טענו שמוניקה לעולם לא תוכל להביא ילדים לעולם, אך בגיל 39 ציפתה לה הפתעה. “ילדתי את בתי בתקופה הכי טובה של החיים שלי, שיחקתי כל כך הרבה תפקידים, הייתי בכל כך הרבה מקומות בעולם ועכשיו אני יכולה לתת לה את כל מה שצריך”, היא מספרת. היום דיווה בת 13 והיא כבר גבוהה יותר מאימה.

מקור: brightside

שתפו עם החברים שתפו עם החברים