11 דוגמניות מעוררות השראה שמוכיחות שליופי אין גבולות!

כי מי אמר שדוגמנית צריכה להיות בלונדינית, עם עינים כחולות ובמידות 60-90-60?דוגמנית הפלאס סייז אשלי גרהאם עשתה היסטוריה כשהצטלמה בביקיני על שער גיליון בגדי הים של הספורט’ס אילוסטרייטד והצליחה לנפץ עוד לבנה בחומת מודל היופי, ולנו זה נראה כמו סיבה מצוינת להכיר לכם עוד 11 נשים פורצות דרך שהתעלמו מהצקצקנים והספקנים ומ”זה בלתי אפשרי” והצליחו להפוך לדוגמניות מצליחות, המציגות יופי שונה מהסטנדרטים שהתרגלנו לראות.

המסר הכי חזק שהן משדרות למיליוני נשים ברחבי העולם הוא  “תאהבו את עצמכן כמו שאתן”. אנחנו בהחלט בעד.

1. שאנטל בראון יאנג

הדוגמנית הקנדית הזו, סובלת מאותה מחלת עור נדירה ממנה סבל מייקל ג’קסון “ויטיליגו”, המשבשת את הפיגמנטציה וגורמת להופעת כתמים על פני העור. אבל הודות ליופייה הטבעי היא הצליחה להפוך לדוגמנית מצליחה.

Credit:

Credit: pinterest

2. ויקטוריה מודסטה

רגלה של ויקטוריה נפגעה במהלך הלידה, ולאחר 15 ניתוחים היא החליטה לקטוע אותה לטובת פרוטזה מתחלפת. אולם מודסטה לא נתנה לנכות לעצור אותה, והיום היא דוגמנית וכוכבת הפופ.

Credit:

Credit: pinterest

3. אריקה אירווין

היפיפייה הזו בת ה- 35 מקליפורניה נחשבת לאחת מהדוגמניות הגבוהות בעולם, הודות לגובהה המתנשא ללמעלה מ- 2 מטר!

Credit:

Credit: pinterest

4. מאשה טיאלנה

לדוגמנית הזו מאוקראינה יש עיניים גדולות ובתעשיית האופנה מכנים אותה “חייזרית” או “השדונית היפה”. לה, כפי שניתן לשים לב זה לא ממש מזיז.

Credit:

Credit: madmood

5. כרמן דל אוריפיס

הכירו את דוגמנית העל המבוגרת ביותר בעולם, בת 84! מלבד שיערה האפור לא ניתן להבחין בשום סממן שיעיד על גילה, והיא ממשיכה להצטלם ולהוביל קמפיינים נחשבים.

Credit:

Credit: pinterest


שתפו עם החברים שתפו עם החברים