11 אנשים שרצו להיראות כמו הסלבס האהובים עליהם והלכו כמה צעדים רחוק מדי!

אנחנו עדיין מבולבלים ממספר 9...לכל הסלבס, ואפילו אלו שהם בכלל דמויות מצויירות, יש מעריצים. אבל מבין אותם המעריצים, יש כמה בודדים שמוכנים לעשות ה-כ-ל בשביל להיראות כמו מושא ההערצה שלהם. ובמקרה הזה, הם גם מצליחים.

אספנו בשבילכם 11 תמונות של אנשים אנונימיים לצד תמונות של המפורסמים האהובים עליהם, ויהיה לכם מאד קשה להבדיל מי זה מי…

לא מאמינים? גללו מטה וראו בעצמכם! את ההכי טוב, שמרנו כמובן לסוף.

1. מייגן פוקס וקלאודיה אלנדה

מי מהשתיים היא מייגן פוקס האמיתית? זו זאת עם הכובע! כן, גם אנחנו מבולבלים. הדוגמנית הברזילאית, קלאודיה אלנדה, נראית יותר כמו מייגן ממייגן עצמה. אגב, לקלאודיה יש 2 מיליון עוקבים באינסטגרם, שזה פי שתיים ממספר העוקבים של מייגן פוקס.

2. מדונה ואדם גוארה

לאדם גוארה מלוס-אנג’לס נדרשו 12 שנים להיראות כמו מלכת הפופ, והוא אומר שזה היה לגמרי שווה את זה – הוא הפך לכפיל הכי מפורסם של מדונה והוא מתפרנס מהופעות!

3. ריקי מרטין ופראן מריאנו

פראן מריאנו מארגנטינה עושה הכל בשביל להיראות כמו ריקי מרטין כבר הרבה שנים. בשביל זה, הוא הוריד הרבה במשקל.

אגב, הנה פראן מריאנו לפני ואחרי שירד במשקל

4. קיילי ג’נר ואמירה ביולג

לקיילי ג’נר יש כפילה צרפתיה והשם שלה הוא אמירה ביולג. היא בת 16, גרה בפריז והיא אומרת שתמיד כשאנשים רואים אותה ברחוב היא נראית להם מוכרת מאיפשהו… בדיוק גמו קיילי, גם היא פריקית של קוסמטיקה והיא מקווה להשיק יום אחד ליין קוסמטיקה משלה.

5. סופרמן והרברט שאבאץ

הרברט שאבאץ מהפיליפינים הוא מעריץ של סופרמן, למי שלא שם לב. הוא עבר 26 ניתוחים (!) בשביל להפוך לגיבור העל הכי מפורסם בעולם. הרברט אובססיבי לגיבורי-על מגיל 4 והוא תמיד רצה להיראות כמו סופרמן, ובגיל 37 הוא סוף-סוף הצליח. מבחינתו, הזמן והמאמץ היו שווים את זה.

6. אנג’לינה ג’ולי וצ’לסי מאר

צ’לסי מאר סבלה מהרבה הקנטות ברשת בגלל הדמיון בינה לבין אנג’לינה ג’ולי, ובגלל זה היא הפסיקה את קריירת הדוגמנות שלה והתחילה לעבוד בתור הכפילה של השחקנית המפורסמת. היא אומרת שלמרות ההקנטות, היא עדיין שמחה להיראות כמו אנג’לינה. מי לא?

שלושת האחרונים ידהימו אתכם – עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים