11 אנשים עם מראה כל כך נדיר ומיוחד, שלא תוכלו להפסיק להסתכל עליהם!

הנה אנשים שבחיים לא תוכלו לשכוח!אם פעם כדי להחשב ‘יפה’ היית צריכה להיות בלונדינית גבוהה ורזה, עם אגן צר ופרונט נדיב, היום אידיאל היופי כבר לא כזה אובייס.

עדיין לא ברור מהו, אבל עצם העובדה שיש מקום לדוגמניות ודוגמנים בכל הצבעים ובכל המידות, ושהשונה נתפס כמיוחד, נותן לנו קצת יותר תקווה לאנושות. קצת.

11 האנשים שלפניכם נולדו עם מחלות ותסמונות שונות, שלפני כמה עשורים היו מתייגות אותם כ’חריגים’ או ‘מוזרים’, אבל הם לא נתנו לזה לעצור אותם, והפכו את החסרון לקריירת דוגמנות מצליחה.

מה שבטוח זה שהמראה החיצוני שלהם כל כך מיוחד ונדיר, שלא תוכלו להפסיק להסתכל עליהם…

1. לבקנות

לבקנות, שידועה גם כאלבניזם, היא תופעה גנטית נדירה שמתבטאת בחוסר פיגמנטים בעיניים, בשיער, ובעור. ובקיצור, בצבע גוף לבן. בתמונה פה אתם יכולים לראות את נסטיה קומרובה, דוגמנית שהצליחה מאוד הודות למראה החיצוני הנדיר שלה.

גם הדוגמן והשחקן סיר מייג’ור פייג’ סובל מלבקנות, וזה לא מפריע לו לככב בסרטים ולנהל קריירת דוגמנות מצליחה מאוד.

2. תסמונות אהלרס- דנלוס

תופעה שפוגעת ברקמות החיבור של הגוף, שתפקידן לייצב ולחזק את הגוף ולשמור על צורתם של האיברים שלנו.  הדוגמנית שרה גורטס בת ה-27 מנצלת את הקריירה שלה כדי להעלות מודעות למחלה ולאיך שהיא משפיעה על הגוף שלה. זה לקח לה זמן, אבל בסוף שרה למדה לאהוב את הגוף המיוחד והשונה שלה.

3. דיספלזיה

הדוגמנית הגרמניה איקה ברול בת ה-26 סובלת מתסמונת נדירה שגורמת לה לעיוות בפנים. אבל הגישה החיובית שלה והצילומים המדהימים שלה מעוררים השראה אצל אנשים מכל העולם שלוקחים ממנה דוגמא.

View this post on Instagram

Hallo Team Wunderbar, vor einiger Zeit habe ich @jeannettemokosch kennengelernt, also nur via Internet. Doch wir haben uns direkt gut verstanden, weil wir beide sehr positive Menschen sind – mit dem Drang, anderen zu helfen. Schaut unbedingt auf ihrem Profil vorbei, sie ist ein richtiger Herzensmensch. ❤ Für ihren Newsletter hat sie mir einige Fragen zu meiner Entwicklung und Tipps für Leute gefragt, die noch mit sich hadern. Unter www.ilka-bruehl.de/jm könnt ihr das Interview finden. Ansonsten in der Story hochwischen. :) Das Bild ist vom unglaublichen @mehrandjojan und es passt gut zu dem Artikel. Ich sehe auf dem Foto nämlich eine Ilka, die stark ist und für ihre Bedürfnisse einsteht, die ihren Wert kennt und sich nicht für andere klein macht. Ich hoffe, dass du dich auch so fühlst . Denn du bist wunderbar 😊 Alles Liebe Ilka . . . #liebedasleben #dankbarkeit #innereruhe #niemalsaufgeben #Selbstvertrauen #zufriedenheit #glücklichsein #lebensfreude #selbstliebe #teamwunderbar

A post shared by Ilka Brühl (@ilkabruehl) on

4. אניזוקוריה

מצב בו האישונים אינם באותו הגודל. זה אולי נראה כמו משהו שנוצר בפוטושופ, אבל מדובר בתופעה אמיתית בה אישון אחד מתפקד כרגיל והשני נשאר תמיד באותו הגודל.

5. דרמטוגרפיה

זה דווקא נראה ממש מגניב. מדובר בתופעה שקיימת אצל 2% מאוכלוסיית העולם, וגורמת לעור להתנפח כתוצאה משריטה או מעבר עם הציפורן על העור. התפיחה בדרך כלל נעלמת אחרי חצי שעה, ויש אנשים שמנצלים אותה כדי ליצור יצירות אומנות זמניות ולשתף אותן באינטרנט.

6. כתמי לידה נדירים

יש אנשים שמתביישים בכתמי הלידה שלהם, ומנסים להסיר אותם באמצעות ניתוחים קוסמטיים. אבל לא קסנדרה נאוד. קסנדרה, רקדנית במקצועה, מצאה את היופי בכתם הלידה שלה והיא לא חוששת להראות אותו לעולם כשהיא על הבמה.

ויש עוד בעמוד הבא>>


שתפו עם החברים שתפו עם החברים