11 אנשים עם מראה כל כך נדיר ומיוחד, שלא תוכלו להפסיק להסתכל עליהם!

הנה אנשים שבחיים לא תוכלו לשכוח!7. תסמונת ורדנבורג

סטף סאנטאז’י הפכה לאושיית רשת כשפירסמה ביוטיוב סרטון בו היא מסבירה מה זה תסמונת ורדנבורג. סטף סובלת מדרגות שונות של חרשות, שינויים מבניים בגוף ופיגמנטציה. שמתם לב לעיניים שלה? זה גם חלק מהתופעות. אנשים שיש להם את התסמונת בדרך כלל יש להם עיניים כחולות מדהימות.

8. תסמונת עיני החתול

גם כאן לא מדובר בפוטושופ, אלא בתופעה נדירה של עיניים שנראות כאילו נלקחו מסרט טבע. לאנשים הסובלים מהתסמונת הזאת יש שינויים בקשתית ובאזניים. התופעה לא תורשתית, אבל מתרחשת בדרך כלל בשלב ההריון.

9. רגליים ארוכות במיוחד

תכירו את הדוגמנית היפהיפיה איה אוסטרגרן, שכבשה את לבבותיהם של מאות אלפי אנשים ברשתות החברתיות ויש לה את הרגליים הכי ארוכות בעולם. הן באורך של 108 סנטימטרים, והן ממש חסרות פרופורציה ביחס לשאר הגוף שלה. כשהייתה ילדה סבלה מהצקות בביה”ס, אבל היום היא בעלת קריירה מצליחה מאוד.

10. ארגיריה

לא מדובר בדמות מסרט מדע בדיוני, אלא באדם רגיל שלרוע מזלו חווה מקרה קיצוני של ארגיריה. פול קרסון סבל ממקרה חמור של דרמטיטיס ונטל כדורי ברזל כדי לטפל במצבו ולהפחית את ההשפעה. הכדורים האלה מגיבים לאור כמו מלנין, רק שבמקום לשזף את העור, הם הופכים אותו לכסוף. לצערו, צבע הכסף לא מתפזר, מה שאומר שעור כסוף הוא בלתי הפיך והוא ישאר ככה כל חייו.

11. היופי שבזקן

תכירו את דקוטה קוק, שבאופן לא מפתיע ידועה ברשת כ’דקוטה גברת הזקן’. היא בת 24 וסובלת מתופעה נדירה שגורמת לה לחוסר איזון הורמונלי, שגורם לה להצמיח זקן. במקום להתבאס ולעשות טיפולי לייזר, דקוטה לקחה את הזקן שלה ועשתה ממנו קריירה.

מקור: brightside

שתפו עם החברים שתפו עם החברים