11 תמונות שמוכיחות אחת ולתמיד שלכל אישה יש בעצם כוחות על טבעיים!

אישה? כנראה שיש לך כוחות על שאפילו לא ידעת עליהםכל הנשים הן סוג של וונדר וומן. מלבד היכולת ללדת, יש לנשים מערכת חיסון יותר חזקה, הן יותר אמפתיות כלפי הסביבה, יש להן יכולת לאתר סכנות וכמובן יכולת-על בכל הקשור למולטי טסקינג.

אספנו בשבילכם סדרת תמונות מדהימה המציגה נשים מעוררות השראה לצד כישורים מיוחדים אחרים שהופכים נשים לגיבורות על ולמעוררות הערצה אפילו יותר.

1. ריצת מרתון על עקבים גבוהים

רוב הגברים לא יכולים להתנייד עם נעלי עקב, אבל מה עם לרוץ איתן מרתון? איירין סוואל, רקדנית לשעבר, קבעה שיא גינס כשרצה 43 ק”מ על נעלי עקב. היא סיימה את המסלול ב-7 שעות ו-28 דקות.

2. אשת עכביש אנושית

לאישה אחת ממערב אפריקה יש כוח על ייחודי – היא מסוגלת לטפס על כל צוק וקיר בקלילות, כאילו היא סתם מטיילת בפארק. היא למדה את כישורי הטיפוס שלה מקוף המחמד שלה, ג’ורג’י, כשהייתה ילדה. היא הייתה מטפסת מקצועית וגם לאחר פרישתה היא המשיכה לעורר השראה ולנאום בכנסים שונים.

3. לעשות ספורט כשיש איתך ילד קטן

יוגה משותפת של אם ותינוקה הפכה למאד פופולרית בשנים האחרונות ומדובר בהוכחה שזה אפשרי להתאמן כשיש לך תינוק קטנטן – מה זה אם לא מולטי טאסקינג בשיאו?

4. נהיגה בטוחה

מחקרים מוכיחים שלנשים יש יותר סיכוי להיכשל בטסט הנהיגה הראשון ורובן מודות שבן-זוגן נהג טוב מהם. וזה גם נכון לגבי משחקי וידאו שמדמים נהיגה. אבל באותו זמן, מחקרים מסכימים שנשים נוהגות בטוח יותר.

5. להיות חוקרת קטבים שוברת שיאים ואמא ל-4

אן דניאלס היא הוכחה חיה לכך שבני-אדם יכולים להשיג כל מה שהם רוצים. היא האישה הראשונה בהיסטוריה שהגיע לשני הקטבים בכדור הארץ. ההישג שלה אפילו מיוחד יותר ברגע שיודעים שבמסע הראשון שלה לא היה לה שום ניסיון והשלישייה שלה אז היו בני 18 חודשים.

6. להיות בהיריון וללדת

ללדת זהו כוח העל הכי מדהים אצל נשים. התמונה הזאת הועלתה ע”י בלוגרית בשם לארה מספרד שהיא אמא לשלישייה, 4 ימים לפני שילדה תינוקות בריאים וחמודים.