10+ סודות בסיסיים שתעשיית היופי ממש לא רוצה שתדעו!

אל תשכחו לשים קרם הגנה!כולנו מבזבזות הון תועפות על מוצרי טיפוח ויופי שיימנעו מקמטים להופיע, שיהפכו את העור שלנו לזוהר וחיוני, נקי מפצעים ומשחורים. אבל מסתבר שהפתרונות האמיתיים נמצאים ממש מתחת לאף שלנו!

הבסיס לשמירה על עור בריא ויפה הוא פשוט לגמרי. צריך רק לעקוב אחר 11 החוקים הבאים, ואתן בדרך הנכונה – ובלי לצרוך עשרות מוצרי טיפוח מיותרים באלפי שקלים!

1. אל תזלזלו ביתרונות של קרם הגנה!

במדינה חמה כמו שלנו, אי אפשר לשמור על עור בריא ויפה בלי שימוש קבוע במקדם הגנה. כל מאמץ אחר שתעשו כדי לשמור על העור שלכם יהיה לשווא אם לא תשתמשו בקרם הגנה!

ההמלצה היא להשתמש בקרם עם מקדם הגנה 30 SPF ומעלה, ולמרוח כמה פעמים ביום. גם אם זה קצת מעצבן זה בסוף משתלם בשביל העור שלנו.

2. אל תייבשו את העור שלכן אם יש לכן דלקת

רוב הקרמים להבהרת כתמים מכילים חמצן בנזואיל, שמייבש את העור ומחמיר דלקות. עדיף לנסות תכשירי פילינג עם חומצה סליצילית או חומצה לקטית, ומסיכות ניקוי עם חימר.

 3. לעולם אל תשכחו מהצוואר שלכן

הצוואר הוא בערך החלק היחיד בגופה של אישה שמסגיר את גילה, אז מאוד חשוב להתייחס אליו כמו שצריך. העור בצוואר הוא דק ודורש טיפול עדין – אז כשאתן מטפלות בפנים שלכן, אל תשכחו לרדת מתחת לסנטר!

4. שפשפו קוביות קרח על העור

הטריק הפשוט הזה של שפשוף קוביית קרח על הפנים למספר שניות מגרה את זרימת הדם, והעור מקבל זוהר יפהפה וצעיר!

5. אחסנו את מוצרי הטיפוח בצורה הנכונה

לעומת מה שרובינו עושות, עדיף לא לאחסן את מוצרי הטיפוח בחדר השירותים, שכן האוויר החם והלח ששורר בו גורם למוצרים לפוג תוקף בטרם עת. קרמים לפנים ומוצרים אחרים שאתן לא משתמשות בהם באופן קבוע, עדיף בכלל לשמור במקרר.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים