10+ דרכים מפתיעות לניקוי רעלים שאתם חייבים לאמץ כבר מעכשיו כדי לשמור על הבריאות שלכם!

שינויים קטנים - תוצאות גדולות!אף אחד לא יכול לחיות לנצח, ובינינו, באיזשהו שלב זה גם יתחיל ממש לשעמם. כמה שידורים חוזרים של חברים כבר אפשר לראות הא?

אבל אנחנו כן יכולים להאריך את חיינו אם נחיה אותם נכון ונשמור על הגוף שלנו בריא. רגע, אל תברחו, אנחנו לא הולכים להפיל עליכם דיאטה ופעילות גופנית. חלקית לפחות.

כשזה מגיע לגוף שלנו, אין קיצורי דרך. רוצים להוריד במשקל? תתחילו להתעמל ולאכול פחות ג’אנק. רוצים להיות בריאים? הפסיקו לעשן ולשתות. אבל כן יש לנו כמה טיפים קטנים שינקו לכם את הגוף מרעלים באופן מדהים.

הנה 11 דרכים שאולי נראות מוזרות, אבל אם תאמצו אותן תוכלו לנקות את הגוף ולשפר את הבריאות שלכם.

לאבחון מדויק וטיפולים אנו מציעים לכם לפנות אל נטלי קוגן – מומחית לרפואה סינית

1. שתו יין אדום

זה אולי נראה מוזר שאלכוהול יכול לעזור לנקות את הגוף. אבל מחקרים רבים הוכיחו שאפילו כוס אחת של יין אדום יכולה לשפר את רמת הכולסטרול ואפילו למנוע דלקות בדרכי השתן.

2. השתמשו בפחם פעיל

פחם פעיל הוא למעשה עץ שרוף, פסולת או אפילו קליפת קוקוס. המוצר השרוף מגיע ללא חמצן ולכן לגוף קל מאוד לספוג אותו. הוא יכול להסיר את רוב הרעלים והמתכות הכבדות מהגוף. מומלץ לקחת גלולה לפני האוכל או לפני שתיית אלכוהול.

3. שתו המון מים

מים הם כידוע חיוניים מאוד לחיים שלנו, אבל גם דרך טבעית “לשטוף החוצה” חומרים רעים. ככל שתשתו יותר, ככה רעלים יצאו יותר מהר מהגוף דרך דרכי השתן. מומלץ להוסיף שתי כפיות חומץ תפוחים אורגני לכ-4 ליטר מים. שתו כל בוקר.

4. הימנעו מסוכר מזוקק

סוכר מזוקק הוא בעצם סוכר מלאכותי שגורם לגוף לחסום את חילוף החומרים הטבעי שלו וגם לעודף של גלוקוז בדם. התוצאה היא עליה במשקל וסכנה לחלות בסכרת או מחלות לב. אתם תוכלו לדעת שהגוף שלכם צריך להיפטר מהסוכר כשהחשק למתוקים יגדל. החליפו לסוכר חום, סירופ מייפל או ממתיקים אחרים.

5. אוכל אורגני

ירקות, פירות ובשר אורגנים לא מכילים רעלים כמו חומרי הדברה או אנטיביוטיקה. בחירה במזון אורגני תשפר את חילוף החומרים ותעזור למערכת העיכול שלכם לעבור יותר טוב בניקוי חומרים רעילים מהגוף. בנוסף, מזון מעובד בחיים לא יכיל את אותה כמות של חומרים מזינים כמו מזון אורגני. אתם יכולים אפילו לגדל את הירקות בעצמכם בגינה, או שתקנו מחקלאי מקומי.

6. נקו את האוויר מרעלים

רעלנים וחומרים רעילים יכולים להיכנס לבית דרך חלון פתוח. אם אתם גרים קרוב לעיר או באזורים מזוהמים, מטהר אוויר הוא לא רעיון רע. גם ניקוי אבק מהרהיטים ומהרצפה (ולא רק לפני פסח) יעזור לכם לנשום אוויר יותר נקי.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים