11 דברים שנשים שונאות בעצמן, אבל גברים נמשכים אליהם בטירוף!

תפסיקי להסתיר! מסתבר שזה בדיוק מה שגברים מחפשים...הייתי מתה להיות מאלה שלא צריכות להתאפר. זורקות על עצמן חולצה ויוצאות בדילוגים מהבית. זה נכון, כל אחת רוצה את מה שאין לה, ותנסה לעשות לא מעט בשביל להשיג את זה.

אבל מסתבר שדווקא הדברים שאנחנו פחות אוהבות בעצמנו (שלא נאמר שונאות!!!) הם דווקא הדברים שמדליקים גברים רבים.

הנה כמה נקודות מתוך כל המהממות הזאת שנקראת “אישה”, שאולי יעזרו לך לקבל את עצמך כמו שאת, או לפחות להבין שלכל סיר יש מכסה, ואפשר להתרכז בדברים חשובים יותר!

1. אגן הים התיכון!

גם אם את לא ממש מרוצה מהישבן העסיסי שלך, דעי שמבנה אגן רחב, הוא מוקד משיכה אוטומטי ומאד ראשוני אצל גברים. זאת תכונה שמסמלת נשיות ופריון, נותנת קונטרה והדגשה למותניים וגברים מתים על זה!

Credit: pinterest

2. שים לי אקסטרה על כל התוספות!

מודל האישה המושלמת הוא כבר מזמן לא הדוגמנית הדקיקה. כולנו יודעים שכל הגברים אוהבים שיש מה לתפוס, אז את מוזמנת להמשיך לרדת על המקרר ולטפח את הקימורים שלך!

Credit: east news

3. תביאי בוסה!

אם יש לך בעיה עם השפתיים העבות מדי שלך, זכרי שנשים רבות משלמות כסף טוב כדי לקבל קצת ממה שיש לך. שפתיים עבות הן חושניות בטירוף!

Credit: pexels

4. נמשים זה הורסססס!

תעשי טובה ואל תנסי להסתיר את הנמשים שלך עם מייקאפ מיותר. כולנו מתים על זה, גברים מוצאים את זה מושך ואקזוטי, אז שחררי את טראומת הילדות מהימים שקראו לך “נמש”…

Credit: observer

5. ירכיים רחבות זה אין!

אידאל היופי כבר מזמן השתנה, ועמו הגיע משב רוח קליל שמאפשר לכל אחת מאיתנו ללבוש חצאיות קצרות בגאון! תרגישי חופשי ללכת איך שבא לך… את מהממת בכל גודל וגברים מתים על הירכיים העבות שלך!

Credit: freepik


שתפו עם החברים שתפו עם החברים