12 כבישים פסיכים שיעשו לכם חשק לעזוב הכל ולצאת לרוד טריפ משוגע!

קשה להתאפק ולא להזמין כרטיס באופן מידי לאחד האתרים האלה!אין דבר שיכול להשתוות לטיולים ברחבי העולם. ואם אתם עושים זאת על גלגלים, באופן עצמאי, אז בכלל. אתם יכולים להתקדם בקצב שלכם – לעצור או להאיץ. יש אינסוף דרכים לטייל בהן, ובכל אחת מהן יש משהו מיוחד – נוף, הרים, פניות או גיוון מטורף.

ואם כבר בטיולים עסקינן, הנה 15 מקומות לרוד טריפ מושלם! חגרו חגורות וגללו מטה.

1. הכביש לחוף האדום, סין

הכביש הזה, שנמצא בפנג’ין, בפרובינציה סינית של ליאונינג, מוביל אתכם לחוף הים שהוא בכלל לא חוף של ים, אלא הביצה הכי גדולה בעולם, בה המים מכוסים עם צמחייה. כשהאביב מגיע, הצמחייה מאדימה והמקום הופך לכתם אדום בוהק בין השדות הצהובים מסביב.

2. הודו, הכביש המהיר הלאומי #22

הכביש הזה ממוקם באזור הציורי הימקל פרדש – בו אפשר לנהוג ולהרגיש איך ההר סוגר עליכם תוך כדי שאתם נוהגים באחד הכבישים המסוכנים בעולם. מספר פניות בלתי צפויות וחדות מספקות את תחושת ההרפתקאה ומעלות את האדרנלין. תראו מקומות בהם רכב עוקף רכב אחר במקומות בהם בקושי יש מקום לאחד, תהנו מההרים הקסומים ותחזיקו חזק!

Shimla to Manali Road  It’s a 265 km long route that connects Shimla and Manali (Himachal Pradesh, India. Surrounded by mountains on one side and Bias river on the other, this route makes way into our list for its popularity. It has lots of dangerous turn

3. איטליה, מעבר סטלויו

מדובר במעבר הכי גבוה באלפים המערביים, בערך בגובה של 6 קילומטר. עובר כאן המסלול המפורסם של ג’ירו די-איטליה, וניתן לנהוג כאן רק בקיץ. עזבו את הרכב, נסו אופניים – תוכלו להרגיש רוח נושבת בשיער בזמן שאתם נוהגים באחד הכבישים הגבוהים ביותר בעולם.

4. כביש האוקיאנוס האטלנטי, נורבגיה

המקום הוכתר כבניית המאה בשנת 2005 ומדובר באחת הדרכים היפות והמרתקות בעולם. ברקע – האוקיאנוס האטלנטי והירוק הצפון-אירופאי. בכל פעם כשתסעו שם תראו דברים אחרים, תלוי מה מזג האוויר.

The drunk bridge / Il ponte ubriaco

5. גשר 7 מייל

הגשר הזה הוא חלק מכביש מספר 1 המפורסם שמחבר בין ים אל ים, שחייבים לנסוע בו לפחות פעם בחיים. יש כאן נוף גם של מפרץ מקסיקו, גם של האוקיאנוס האטלנטי… המיטב של מדינת פלורידה. החיבור בין מים לשמים ישאיר אתכם מרותקים, אבל בכל זאת נסו להתרכז בנהיגה!

6. כביש המדבר, איחוד האמירויות הערביות

רצועת הכביש האינסופית במדבר תרגיע את הנפש. פשוט דמיינו לעצמכם – שמש, חול ונהיגה בכביש מושלם. תרגישו את המדבר ותראו כמה יפה הוא!

View this post on Instagram

As far as it gets… ☀️🐪 #desert

A post shared by Irenaeus Herok (@iherok) on

כבישים מטורפים כמו שמעולם לא ראיתם – בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים