12 כללים לחסוך כסף שאנשים עשירים בחיים לא יוותרו עליהם!

כסף כסף כסף7. החשבונות קודם, המנוחה אחר כך

אחד הכישורים הכי יעילים שיש לאנשים עשירים זה היכולת להבין את ההוצאות הקבועות שלהם. הם מקפידים לשלם את החשבונות שלהם כבר ביום הראשון לתשלום דרך מערכות אוטומטיות וככה יש להם תמונה ברורה של כמה כסף נשאר להם לשאר החודש.

8. תכינו רשימת קניות לימי המבצעים

מבצעים זה תמיד כיף, ולמזלנו לא חסרים כאלו במהלך השנה. אבל לקנות דברים במבצע לא בהכרח אומר שאנחנו חוסכים כסף. למעשה, מבצעים לפעמים גורמים לנו להוציא יותר כסף משתכננו. בגלל זה עדיף להכין מראש רשימה של מה שאתם באמת רוצים לקנות, ולחכות איתה למבצע הנכון.

9. תשקיעו בדברים שגורמים לכם להיות שמחים ובריאים

לקנות דברים שיגרמו לכם לחייך או שאתם צריכים בשביל התחביבים שלכם זה בסדר גמור. אנשים עשירים דואגים שהם יוכלו ליהנות מהחיים בכך שהם משקיעים כסף במה שבאמת חשוב להם. אם אתם אוהבים לרכב על אופניים, תשקיעו בכאלו שיהיה לכם נח וכיף לצאת איתם לרכיבה בשבת בבוקר.

10. תקבעו לעצמכם ימים ללא בזבוזים

זה לא יהיה קל, אבל אם תצליחו לשלוט בהוצאות הלא נחוצות שלכם זה יעזור לכם מאוד. נסו אחת לשבועיים לקבוע יום בו אין הוצאות מיותרות, ואם אתם מצליחים להתמיד, תגבירו את המינון.

11. תשמרו את העודף ותשתמשו בו

זה לא כיף להסתובב עם כסף קטן בכיס, ולרוב הוא הולך לאיבוד בתיק או בכל מקום אחר. אבל שקל ועוד שקל מצטברים בסוף לכסף שימושי. אפילו אם הוא מספיק רק לכוס קפה על הבוקר, זה כבר כסף שנחסך. וזוכרים שכמה סעיפים קודם סיכמנו שמשתמשים רק במזומן ולא באשראי?

12. נסו לתקן דברים לפני שאתם זורקים אותם

אנשים עשירים נשארים נאמנים לדברים שהם קנו עד שהם כבר לגמרי לא שמישים. אז במקום ללכת ולקנות נעליים חדשות או גאדג’ט חדש ברגע שהוא מתקלקל, נסו קודם לתקן אותו. זה יכול לחסוך לכם הרבה כסף, וזה גם טוב לסביבה.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים