12 סימנים שבן/ בת הזוג שלכם מאוהב בכם בטירוף ולא סתם מעביר אתכם את הזמן!

ככה תדעו אם מצאתם את האחדמה זו אהבה? נכון שאי אפשר באמת להסביר את זה במילים? לכל אחד יש את הדרך שלו להרגיש ולאהוב, וכל אחד מוצא את הדרך שלו לבטא אותה. כל זוגיות היא שונה, ואי אפשר להשוות בין מערכות יחסים של אנשים. אבל יש כמה סימנים שאם אתם מוצאים בקשר שלכם, תדעו שאתם במצב מצוין.

תשימו לב לדברים הקטנים שיש לכם בקשר עם הבן זוג. חיבוקים, נשיקות, פרחים וכו’ זה נחמד, אבל האהבה האמיתית נמצאת בפרטים הקטנים.

הנה 12 סימנים שלא אומרים שהם אוהבים אתכם, אבל מראים לכם את זה ובגדול.

1. הם חולקים אתכם את האוכל שלהם

ג’ואי מחברים ממש לא לבד. יש הרבה מאוד אנשים ששונאים לתת לאחרים לאכול מהאוכל שלהם, בעיקר אם לא שאלו אותם קודם. יש גברים שאפילו נרתעים מהאכלה של בת זוגם במזלג או כף. אז אם אתם רואים שבן הזוג מציע לכם לטעום מהאוכל שלו ולא אכפת לו לחלוק צלחת, זה סימן לחיבה.

2. הם משאירים לכם הודעות קוליות

בעידן הטכנולוגי של היום, אנחנו יכולים להישאר מחוברים אחד לשני ולשמור על קשר גם מהקצה השני של העולם. אבל לפעמים מילים בהודעת טקסט פשוט לא מספיקות, הן לא באמת יכולות להעביר חום ורגשות (גם אם שלחתם סמיילי מאוהב). אבל הודעות קוליות, בהחלט עושות את העבודה. הן אישיות וגורמות לקשר רחוק טווח להיות הרבה יותר חם.

בפעם הבאה שקיבלתם הודעה קולית בוואטסאפ וחשבתם אוי איזה חפירה, תחשבו אחרת, על הזמן והמאמץ שהושקעו במיוחד עבורכם.

3. הם משאירים את הפלאפון שלהם ללא השגחה

סיסמא, נעילת מסך, טביעות אצבע, יש אנשים שיש להם יותר מידי אבטחה על הטלפון והם לא משאירים אותו לרגע לבד. זה אולי הגיוני בחוץ מחשש לגניבות, אבל בבית, זה יכול להיראות מוזר או אפילו חשוד. בדרך כלל זה אומר שיש להם מה להסתיר, וזה לא טוב למערכת יחסים שבנויה על אמון.

אנחנו לא אומרים שצריך לתת לבן הזוג את כל הסיסמאות לרשתות החברתיות ולשתף אותו בהכל. אבל אם מישהו מתנהג בחופשיות ובנינוחות לידכם, הוא סומך עליכם ולא חושש שתפגעו לו בפרטיות, וזה מראה על האהבה שלו אליכם.

4. הם זורמים אתכם על דברים חדשים

בתחילת הקשר, כל אחד מנסה להסתיר את המוזריות שלו כדי לא לגרום לצד השני לברוח. אבל כשמערכת היחסים מתקדמת ומתחזקת, אנחנו כבר יותר פתוחים לשתף ו”לגרור” את השותף יחד איתנו לשטויות שלנו. כשבן הזוג מסכים להתנסות איתכם בתחביבים שלכם, לא רק שאתם מקבלים עוד זמן ביחד, זה מחזק את הקשר שלכם.

5. הם משאירים לכם פתקים ומתנות קטנות ברחבי הבית

מחוות גדולות ולזכור את יום ההולדת ויום הנישואין זה תמיד נחמד, אבל אלו הדברים הקטנים והלא צפויים שבאמת גורמים לנו להתרגש. למצוא פתק קטן של ‘אני אוהב אותך’ בארוחת הצהריים באמצע יום רע במשרד, יכול להפוך לנו את כל מצב הרוח. בדיחות קטנות שיש לכם, שטויות שרק אתם מבינים, אלו הדברים שבאמת אומרים שאתם אוהבים אחד את השני.

6. הם משנים הרגלים עבורכם

מערכת יחסים טובה היא גם לקבל את החצי השני כמו שהוא, ולא לצפות ממנו להשתנות עבורנו. אבל אם הוא מוכן לזוז קצת ולשנות הרגלים שיש לו מאז הגן, זה כבר משהו ראוי להערכה. הוא עושה את זה בשבילך, כי הוא אוהב אותך ומעדיף לוותר על משהו שלו עבורך. אם למשל הוא מוותר על לראות את האירוויזייון ויושב איתך לראות את האליפות של באר שבע בכדורגל, תתחתני איתו.

https://www.instagram.com/p/Bh1L0eDnYpQ/?utm_source=ig_embed


שתפו עם החברים שתפו עם החברים