12 סימנים שבן/ בת הזוג שלכם מאוהב בכם בטירוף ולא סתם מעביר אתכם את הזמן!

ככה תדעו אם מצאתם את האחד7. הם נשארים אתכם גם ברגעים הכי משעממים

דיברנו כבר על שינוי הרגלים וזרימה על דברים חדשים. אבל לכל צד יש גם את הדברים האלו שאנחנו פשוט לא מצליחים להבין למה, והלוואי ולא היינו צריכים להיות חלק מזה. גברים למשל שונאים קניות (רובם לפחות), ולא אוהבים לסחוב את הקניות של בנות הזוג שלהם במשך שעות. אצל נשים בד”כ מדובר על איזה אירוע ספורט שהן צריכות לראות בטלוויזיה בלי להבין מי נגד מי.

אבל גם אם הם ממש סובלים, הם עדיין סובלים יחד אתכם. ואם הם מנסים לקחת חלק פעיל, אז זה בכלל מראה כמה הם אוהבים אתכם. רוצים להראות לחצי השני שאתם אוהבים אותו? נסו להתעניין ולגרום לו לדבר על התחביבים שלו, גם אם אתם לא באמת מתחברים אליהם.

8. הם בוחרים בשיחה במקום בשקט

בכל זוגיות יש את הרגעים האלו שלא הכל ורוד, שיש ריבים וכעסים. זה יותר קל ללכת כל אחד למקום שלו, לתת זמן ושקט להירגע במקום להמשיך לריב. אבל למישהו שבאמת אכפת מהזוגיות ומבן הזוג שלו, הוא יבחר ללכת על דיאלוג ושיחה במטרה לפתור את המשבר. כמה שיותר תדברו על הדברים, ככה יהיה לכם יותר קל להתגבר על משברים ולהמשיך הלאה.

9. הם גאים להיות אתכם

זה נורמלי בשלבים הראשונים של הזוגיות לשמור אותה בקטנה, ולא לרוץ לספר לכל העולם. גם ליהנות מהפרטיות זה בסדר. אבל כשכבר עבר זמן ואחד הצדדים עדיין מתבייש להראות את הזוגיות לעולם, זה כבר לא מגניב. אבל מנגד, לראות שבן הזוג מתגאה בזוגיות ומשוויץ בה בכל הזדמנות, זה כבר עושה לנו טוב על הלב. הכרות עם המשפחה, החברים, הכלב, הזקן המוזר שגר בבניין, שינוי הסטטוס ברשת החברתית, החזקת ידיים ברחוב. הכל מראה על אהבה.

10. הם נשארים אתכם כשאתם הכי צריכים אותם

החיים לפעמים תופסים אותנו במצבים לא נעימים, כמו למשל כשלגבר יש חום 37 והוא חצי מת. נזלת, פריחה, לראות אותה פעם ראשונה ללא איפור, הכל יכול להיות לא הכי נעים. אבל כשאתם חולים, אתם יודעים למי באמת אכפת מכם. אם הם נשארים לידכם מבלי להירתע, מביאים לכם אוכל, מנסים לעודד אתכם, הם באמת אוהבים אתכם.

Credit: HJ Story

11. הם מקשיבים לעצות שלכם

מצד אחד, נשים רוצות גברים החלטיים שיודעים מה לעשות וגברים רוצים נשים שיכולות לדאוג לעצמן ולא להיות תלויות בהם. אבל כולם גם רוצים שיקשיבו להם ושלא יתביישו לבקש מהם עצות. אז הם מצאתם מישהו מיוחד שמעריך את העצות שלכם ורוצה לשמוע מה יש לכם להגיד, אל תיתנו לו ללכת.

12. יש הרבה נגיעות, ואפילו נשיכות

הוכח מדעית (אל תשאלו אותנו איך) שנגיעות ואפילו כרסום של בן הזוג מחזקות את הקשר. יכול להיות שאת בקשר אם מישהו שהוא לא כל כך בקטע של מגע. אבל אם בן הזוג שלכם מרעיף עליכם נשיקות, חיבוקים, מחיצות ואפילו נשיכות, אתם במערכת יחסים חמה ועמוקה.

Embed from Getty Images

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים