13 דברים שהשתמשתם בהם לא נכון עד עכשיו ולא היה לכם מושג! מס’ 10 יגרום לכם להרגיש כמו נעל בית…

אפילו שוקולד לא אכלתם כמו שצריך!תדמיינו את זה – אתם יושבים בבית, עולה לכם רעיון גאוני שהולך לשנות את העולם ולהפוך את החיים של כולם להרבה יותר קלים. ואחרי שהוצאתם אותו לפועל וכולם כבר קנו את המוצר שלכם, הם משתמשים  בו לא נכון…  באסה, כן?

אז זה בדיוק מה שקורה עם 12 המוצרים האלו. מדובר בדברים יומיומיים שכולם משתמשים בהם, אבל משתמשים בהם לא נכון. אבל לא נורא, אנחנו פה כדי ללמד אתכם איך כן צריך לעשות את זה. תודו לנו אחר כך.

1. מטר מדידה

נכון החור בקצה של המטר? הוא לא סתם לקישוט. הוא כדי שתוכלו לחבר אותו לבורג או  מסמר, וככה המטר לא מאבד אחיזה עם מה שאתם רוצים למדוד.

Credit: brightside

2. מחבת

לבשל זה החלק הקל, אבל מה עושים עם הכלים בזמן שהאוכל מתבשל? אם תסתכלו טוב בקצה הידית של המחבת יש חור שמתאים בדיוק להנחת כלים במקום להניח אותם על השיש או בתוך המחבת.

Credit: brightside

3. חוט דנטלי

חוט דנטלי מצופה בשעווה שהופכת אותו לחלק מאוד, ולכן הוא יכול להחליק לכם מהאצבעות אם תלפפו אותו עליהן. אבל אם תעשו קשר ותשתמשו בו כמו בגומיה על היד, הוא לא יברח לשום מקום.

Credit: brightside

4. סוכריות טיק טק

אם גם אתם מסתבכים מאוד ולא מצליחים להוציא סוכריות מהקופסה, או שיוצא לכם יותר מדי – יש פיתרון. הקופסה מגיעה עם מגש קטן שמאפשר לכם להוציא סוכריה אחת בכל פעם. טירוף.

Credit: brightside

5. קופסאות אוכל סיני

נכון בסרטים רואים אנשים שתמיד אוכלים מהקופסה? אז זהו, שלא אמורים לעשות את זה. כי הקופסאות האלו מעוצבות ככה שייפתחו לצלחת. אז גם אם אתם עצלנים ולא רוצים להביא כלים מהמטבח, עדיין אפשר לאכול כמו שצריך.

6. פחיות משקה

כשאתם שמים קשית בתוך פחית שתיה, היא לרוב תצוף למעלה. אבל אם תשחילו אותה דרך הלשונית, היא תשמור עליה במקום שלא תזוז.

Credit: brightside

חשבתם שאתם משתמשים נכון במהדק סיכות? תחשבו שוב… עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים