12 דברים שבחיים לא הייתם מאמינים שיכולים להכניס אתכם לכלא במדינות שונות בעולם!

מספר 9 נשמע ממש הגיוני...NOTֱֱֱֱ!!!זוכרים את הטיול האחרון שלכם לחו”ל? תנסו לחשוב איזה דברים בדקתם לפני שטסתם. בטח חיפשתם מלונות מומלצים, אטרקציות טובות, מסעדות, חופים, קניות, איפה יש WIFI… אבל האם חשבתם לעשות חיפוש על החוקים של המקום?

יש המון דברים שנראים לכם לגיטימיים כתיירים, ואפילו די הגיוניים שמישהו בחופשה יעשה, אבל יש מדינות בהן הדברים הכי פשוטים ותמימים לכאורה, יכולים לשלוח אתכם לכלא לכמה שנים טובות.

הנה 12 דברים שאסור לעשות במדינות שונות בעולם, ותגידו לנו תודה שגיליתם את זה לפני שטסתם לשם ;)

1. איסוף צדפים בתאילנד

מי שהיה בתאילנד יודע איזה צדפים ואלמוגים יפים יש שם. אבל עדיף שהם גם ישארו שם. תיירות מרוסיה נעצרו בגלל שקנו אלמוגים בשוק המקומי. הן נאלצו לשלם כמעט 8,000 ש”ח כל אחד כדי להימנע משנה בכלא.

2. האכלת דגים בתאילנד

לא רק איסוף צדפים אסור בתאילנד, אלא גם להאכיל את הדגים באזור שוניות האלמוגים. והעונש הוא שנה אחת בכלא. תיירת נעצרה כשניסתה להאכיל דגים כדי להצטלם איתם, ולמזלה שוחררה הודות להתערבות דיפלומטית של המדינה שלה. אבל היא עדיין נאלצה לשלם קנס כבד.

3. הסתובבות עם קלפים בתאילנד

חשבתם להעביר את הזמן בחוף הים עם משחק קלפים? כדאי שתמצאו משהו אחר לעשות. חוק מ-1935 אוסר לאדם שיהיו ברשותו יותר מ-120 קלפים, כך שאתם יכולים למצוא את עצמכם בכלא אם יש לכם יותר מ-2 חבילות. החוק אגב הוא לא כי יש להם משהו נגד ‘יניב’, זה כדי למנוע הימורים.

4. לקלל באוסטרליה

כן, באוסטרליה אסור לקלל. אפילו לא בתור בדיחה וגם לא את האידיוט שחתך אתכם ברמזור. קללות בציבור בקווינסלנד או בויקטוריה יכולות לשלוח אתכם לכלא לחצי שנה.

5. התחברות לרשת אלחוטית של מישהו אחר בסינגפור

מסתבר שבסינגפור אם אתם מתחברים לרשת אלחוטית פתוחה בלי שביקשתם אישור, אתם נחשבים להאקרים. וזה לא משנה אם אתם לא יודעים אפילו לפתוח ג’ימייל… והעונש? 3 שנים בכלא. אז לעדכן סטטוס באינסטוש יכול לחכות.

6. להסתובב בלי תעודת זהות ביפן

אם שוטר עוצר אתכם ברחוב ואין עליכם תעודה מזהה, אתם יכולים להישלח ל-23 יום בכלא. אז אין יותר קפיצה למכולת בפיג’מה כמו בישראל.

יש עוד 6 חוקים לא פחות הזויים בעמוד הבא…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים