13 טריקים גאוניים שלא היה לכם מושג עליהם עד היום!

איך לא עלינו על זה קודם?7. לראות סרטונים כמו בטלוויזיה

אם בא לכם שחווית הצפייה ביוטיוב תהיה מינימום כמו צפייה נוחה בסלון, ושהסרטון ייפתח תמיד על מסך מלא ובאיכות גבוהה, העתיקו את השורה הבאה לשורת החיפוש: www.youtube.com/leanback

8. הסרת כתמים

כדי להסיר כתמי אוכל מבגדים, שפשפו אותם עם מעט מים וסבון כלים נוזלי לפני שאתם מכניסים את הבגד למכונת הכביסה. הוא יעלם כאילו לא היה שם!

 

9. הדרך לשפר את הזיכרון

אם אתם לומדים למבחן או פשוט צריכים לזכור משהו שקראתם/שמעתם, לעסו מסטיק עם טעם מסוים. ברגע שאתם צריכים להיזכר במידע הזה, לעסו מסטיק באותו הטעם – יהיה לכם קל יותר להיזכר!

10. חימום אוכל במהירות

רעבים ואין לכם כוח לחכות כמה דקות עד שהמיקרוגל יסיים את עבודתו? סדרו את האוכל בצלחת כך שהוא יהיה מצוי בעיקר בקצוות. הוא יתחמם הרבה יותר מהר!

11. איך למרוח לק בקלות

אם אתם רוצים למרוח לק בקלות, ושייצא חלק, דק ובלי בועות או מריחות – וכמובן יתייבש מהר – פשוט שימו אותו במקרר למשך 15-20 דקות לפני השימוש!

12. הליכה בעקבים גבוהים

ללכת על עקבים זה לא קל, בטח לא במשך כל היום… אם אתם רוצים להפוך את החוויה לקצת יותר נעימה, הדקו ביחד את האצבע והאמה בעזרת פלסטר.

Credit: brightside

13. להיפטר מהצליל המעצבן של המים

יש נזילה בכיור והרעש של המים מחרפן אתכם? הפתרון הוא פשוט: קשרו חוט מעל הברז ותנו למים לעבור דרך החוט. זה ישתיק את הצליל המעצבן עד שהשרברב יגיע.

Credit: brightside

בונוס: איך לצלם תמונות יפות בגן החיות

חופש גדול ואתם הולכים לגן החיות עם הילדים? אז לפני שאתם מגיעים, נסו ללבוש בגדים שדומים לאלו של עובדי גן החיות – כך יש יותר סיכוי שהחיות יסתובבו אליכם!

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים