13 טעויות נפוצות שאתם עושים מדי יום וגורמות לכם להשאיר רושם ראשוני רע!

עדיין רווקים? כנסו כנסואתם בטח כבר יודעים כמה זה חשוב להשאיר רושם ראשוני טוב כשאתם פוגשים אנשים חדשים. וזה לא משנה אם זה בדייט, בראיון עבודה או כשאתם פוגשים את החמות בפעם הראשונה. כולם רוצים שיאהבו אותם כבר מההתחלה.

אבל לא תמיד זה קורה. אם אתם לא מצליחים להגיע לזוגיות מעבר לכמה דייטים או שכל ראיון עבודה שעברתם נגמר ב’תודה נתקשר אליכם’, אז כנראה שיש משהו שאתם לא עושים טוב. והגיע הזמן לשנות משהו בחיים שלכם.

הנה 13 דברים שגורמים לכם להשאיר רושם ראשוני רע, ולא יזיק שתעבדו עליהם עד הדייט הבא שלכם ;)

1. בורות

אם אתם עדיין רווקים, אולי הגיע הזמן שתבדקו את רמת שגיאות הכתיב שלכם. לפי מחקר שנעשה באתר הכרויות, 96% מהנשים לא ירצו לדבר עם אדם חסר השכלה. אצל גברים זה פחות משפיע, אבל גם הם ישימו לב לטעויות כתיב אפילו יותר מעודף משקל או חוסר ביטחון עצמי.

Credit: brightside

2. מחסור בשעות שינה

נכון שאתם מתרגשים לפני הדייט הראשון הוא ראיון העבודה, אבל עדיין תנסו לישון כמה שיותר. כי אנשים שישנים פחות, נראים פחות אטרקטיביים, וזה לא רק במראה החיצוני. מחסור בשינה גורם לנו להיות עצבניים ולחוצים, והמדענים טוענים שאחרי כמה לילות ככה אתם תגרמו לאנשים להתרחק מכם. אבל אם תישנו טוב בלילה, אנשים מסביבכם ישמחו להיות חברים שלכם.

3. לחץ

כשאנחנו נמצאים במצבים מלחיצים, הגוף שלנו מפריש הורמונים כמו אדרנלין, קורטיזול ופרולקטין. רמות גבוהות של קורטיזול יכולות לגרום לאנשים אחרים להתרחק מכם, גם אם אתם לא נפגשים פנים מול פנים. מספיק לראות תמונה של בן אדם כדי להבין שהוא בלחץ.

4. כשאין תחביבים

חשבתם שיופי זה הכל בחיים? לפי אתרי הכרויות אנשים פעילים הם אטרקטיביים לצד השני בדיוק כמו אנשים יפים. גברים יעדיפו נשים שאוהבות ספורט, ריקודים, טיולים ואומנות. נשים מחפשות גברים שאוהבים לטייל, שמתאמנים, שיודעים לבשל ושלא נרדמים בסרטים.

5. ריח “לא נכון”

כמובן שלא יזיק לשים דיאודורנט או בושם לפני דייט. אבל במקרה הזה מדובר על ריח אחר – ריח של מערכת חיסונית תקינה. נכון שאנשים לא מרחרחים אחד את השני בפגישה הראשונה, אבל בתת מודע שלנו אנחנו תמיד נעדיף לבחור במישהו ‘בריא’, כי זה יכול להשפיע על בריאות הילדים שלנו בהמשך.

6. בעיות בשיניים

להיגיינת הפה יש תפקיד חשוב בבחירה האם תגיעו לדייט שני או לא. אנשים באתרי הכרויות אמרו כי גם אם הבן אדם מושלם עבורם, בעיות בשיניים יכולות לפסול אותו על הסף.

7. נימוסים גרועים

לפי סקרים שנערכו לאכול בפה פתוח ועם רעשים זה ההרגל הכי מגעיל שיכול להיות למישהו. גם לענות לפלאפון בזמן הדייט או לאכול מהצלחת של בן הזוג זה ממש לא לעניין. בנוסף אם לקחתם את הצד השני לאכול במסעדת מזון מהיר או שהזמנתם אוכל עם הרבה שום, זה סוף הסיפור.

ויש עוד 6 טעויות שאולי לא חשבתם עליהם עד היום…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים