13 טעויות נפוצות שאתם עושים מדי יום וגורמות לכם להשאיר רושם ראשוני גרוע!

עדיין רווקים? כנסו כנסו8. חיוורון מוגזם

גוון העור שלכם משפיע על המראה שלכם. המחקרים מצאו שאנשים בעלי גוון עור צהבהב יהיו יותר מושכים. זוכרים מה אמרנו קודם על מערכת חיסונית בריאה? זה מתקשר גם פה, כי המלנין שקשור לגוון העור קשור גם למערכת החיסון. לכן אנשים יעדיפו בתת מודע אנשים בעלי גוון עור “בריא” יותר, וישמרו מרחק מגוון עור חיוור.

אבל חכו רגע לפני שאתם רצים להשתזף בשמש כדי להחליף גוון עור. אתם יכולים לעשות את זה גם אם תאכלו יותר ירקות ופירות, בעיקר כאלה שמכילים קרוטנואידים כמו גזרים, עגבניות, משמשים ומנגו.

9. ביטחון עצמי

נשים מעדיפות גברים שיש להם ביטחון עצמי. נשים גם מעדיפות גברים עם מראה “חייתי” וממורמר על פני גברים שמחייכים יותר מדי. גברים דווקא לא ירצו אישה עם ביטחון, כי הם יחשבו שהיא סנובית. אבל הם כן יחפשו אישה עם מודעות עצמית גבוה, וכמובן חיוך גדול שימיס להם את הלב.

10. מראה לא מושלם

צלקות קטנות על הפנים יכולות לגרום לגברים להיות יותר אטרקטיביים עבור נשים, אבל לרוב זה יובל למערכת יחסים קצרת טווח. בשביל מערכת יחסים ארוכה צריך עוד דברים חוץ ממראה קשוח.

11. עצלנות

אנשים עצלנים פחות מצליחים להכיר אנשים, וזה לא רק כי הם מעבירים הרבה זמן בצפיה בטלוויזיה. כמו שבעבר אנשים לא רצו זוגיות עם מישהו שלא עושה כלום, גם היום אנחנו לא רוצים זוגיות כזאת.

12. בלי חברים

אנשים שאין להם חברים יהיו פחות אטרקטיביים. כשאתם בקבוצה, ה”פגמים” שלכם נוטים להיעלם ברקע, ולכן אתם נראים יותר טוב מאשר בתמונות לבד. הפסיכולוגים קוראים לתופעה הזאת ‘אפקט המעודדות’. כל מעודדת בנפרד נראית שונה, אבל כשהן ביחד, הן קבוצה וכולן נראות אותו הדבר.

אגב, אתם לא חייבים הרבה אנשים יפים בחייכם. מספיק אחד כדי להעלות את הערך שלכם.

13. סיכונים מטופשים

המחקרים הראו שנשים אוהבות גברים שלוקחים סיכונים, אבל לא כאלה שהם חסרי אחריות ומטופשים. ספורט אתגרי, הרגלים רעים, קפיצות מסוכנות וכו’ לא ימשכו נשים. מה כן? כיבוי שריפות או עבודה עם בעלי חיים פראיים.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים