13 קעקועים מסוכנים שאם אתם מכירים מישהו שיש לו אחד מהם, עדיף שתתרחקו ממנו ומהר! למה? כנסו לכתבה וגלו

לא תאמינו למה אסור לעשות קעקוע של ליצן!8. כתר עם 5 שפיצים

בארה”ב הקעקוע הזה שייך לכנופיית המלכים הלטינים, אחת מהכנופיות ההיספניות הגדולות בתוך הכלא וגם מחוץ לכלא. אז פשוט אל תעשו את הקעקוע הזה.

9. 3 נקודות

לקעקוע הזה יש את אותה המשמעות בכל העולם – החיים המשוגעים שלי. ובאופן יותר ספציפי, הוא משייך את האדם לביצוע פשע כלשהו או שהוא עבר על החוק. אז אם אתם לא כאלו, עדיף שלא תעשו את הקעקוע הזה, כי אז אולי הצרות ימצאו אתכם.

10. קלפים

בעולם הפשע, לכל קלף יש את המשמעות שלו. הקלפים מסמנים את הכלא שבו האדם ישב, איזו חשיבות יש לו בארגון הפשע, ואיזה פשע הוא ביצע. ואם אתם לא שייכים לעולם הפשע, לקלפים האלו אין משמעות בהקשר לחיים שלכם ואנשים יכולים להחשיב אתכם כשקרנים.

11. חרב בתוך ורד

ורד זה אולי רומנטי ויפה, אבל קעקוע של חרב בתוך ורד מסמן שהאדם נשלח לכלא לפני שהגיע לגיל בגרות. ורד בלי חרב מסמן שהוא הגיע לגיל בגרות (18) בתוך הכלא. האנשים האלו נחשבים ל”אנשי כלא” מנוסים, ואם הם יראו את הקעקוע על אנשים שלא הורשעו זה יכול להוביל לעימות.

12. ליצן

בברזיל, קעקוע של ליצן נחשב לפוגעני מאוד כלפי אנשי המשטרה. בברזיל רק אנשים שרצחו שוטרים הולכים עם הקעקוע הזה.

13. קעקועים שקשורים למלחמה ופוליטיקה

אם אתם עושים קעקוע שקשור למלחמה או לפוליטיקה, כדאי שתהיו מוכנים גם להילחם על הדעות וההשקפות שלכם. במדינות רבות, ביטויים כאלו על הגוף יכולים להוביל לקנס כספי, בעיקר אם הם פוגעים באמונה של אחרים.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים