13 טריקים וסודות שיגרמו לבגדים שלכם לצאת נקיים וריחניים יותר בכל כביסה שתעשו מהיום!

מספר 2 הוא הפתרון לבעיה הכי מסתורית בעולם!בחיים שלנו יש הרבה רגעים מכוננים. היום שבו למדנו ללכת, סיום התיכון, הגיוס לצבא, סיום התואר וכו’. והרגע הכי מכונן בחיים שלנו, אותו ניקח איתנו לנצח, הוא הפעם הראשונה שעשינו כביסה. זה בטח היה קצת מפחיד בהתחלה, ויכול להיות שלווה גם בקצת נזק. אבל העיקר שעברנו את זה.

אז לא משנה כמה כביסות כבר עשיתם מאז ועד היום, אם אתם ממש טובים בזה או שבאופן קבוע הבית מוצף אחרי. יש לנו כתבה שתעזור לכם להפוך לאלופי הכביסה. אם כמובן אתם רוצים להיות כאלו…

הנה 13 טריקים אפקטיביים שיעזרו לכל אחד לצאת עם כביסה מושלמת בכל פעם!

1. השתמשו במי פה לנקות את מכונת הכביסה

את מכונת הכביסה צריך לחטא באופן קבוע כדי שהיא תמשיך לעבוד כמו חדשה. אתם יכולים לקנות כל מיני חומרי ניקוי מיוחדים או בחומץ, אבל אתם יכולים גם להשתמש במי פה רגילים. פשוט הוסיפו חצי כוס והתחילו כביסה רגילה. פטריות, עובש ובקטריות מזיקות יושמדו.

2. השתמשו בשקיות מיוחדות כשמכבסים גרביים

גם לכם נעלמה פעם גרב במכונת כביסה? מדענים חקרו ואפילו פיתחו נוסחה כדי לגלות למה זה קורה. אבל עזבו אתכם מנוסחאות, יש פתרון פשוט לבעיה. קנו שקית מיוחדת לכביסה ושימו בה את כל פריטי הכביסה הקטנים שיכולים להיעלם.

3. שימו כמה כדורי אספירין במכונת כביסה כדי להלבין את הבגדים

בקיץ החם שלנו, כתמי זיעה צהובים יכולים להופיע מהר מאוד על בגדים לבנים. אז אם אתם לא רוצים להרוס בגדים לבנים, פשוט שימו כמה כדורי אספירין (כן, כאלו רגילים לכאב ראש) במכונה. החומצה הסליצילית שבכדורים כבר תדאג לשמור על הבגדים לבנים ונקיים.

Credit: brightside

4. אל תייבשו את הבגדים יותר מידי

קשה מאוד לגהץ בגדים שהתייבשו יותר מידי כי הבד מפתח עמידות נגד חום. במקרים ממש קשים, אפילו מגהץ קיטור לא יעזור לכם. הכי קל לגהץ את הבגדים כשהם לחים. ייבשתם את הבגד יותר מידי? השפריצו עליו קצת מים.

5. השתמשו בשמפו תינוקות כדי לשחזר בגדים שהתכווצו

רגילים לזרוק בגדים שהתכווצו בכביסה? חכו עם זה! זה אולי ישמע מוזר, אבל שמפו תינוקות יכול להחזיר אותם לגודל המקורי. השרו את הבגד בקצת שמפו יחד עם מים חמימים ותנו לו לשבת 10-15 דקות. ייבשו אותו עם מגבת ותלו אותו אופקית כדי שיתייבש לגמרי. השמפו ישטח את סיבי הבד והבגד יחזור לגודלו המקורי.

6. אל תשתמשו במרכך כשאתם מכבסים משהו לבן

מרכך אינו מומלץ בכביסה לבנה כי הוא מונע מהבגדים להיות הכי לבנים שהם יכולים. אם המטרה היא בגדים לבנים ככל הניתן, השתמשו במלבין במקום בחומר ניקוי רגיל ובמרכך. חומרים אחרים רק יפריעו למלבין לעשות את העבודה שלו.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים