13 עובדות מרתקות על נשים שאפילו נשים בעצמן לא מכירות!

מספר 11 ממש יפתיע אתכם!גברים ונשים, עולמות אחרים. הם אמנם לא ממאדים או מנוגה, אבל ההבדלים ברורים גם ככה.

תמיד רציתם להבין נשים? בעיה שלכם, אנחנו לא יכולים לעזור לכם. ואנחנו ממליצים גם שתזרקו הצידה את כל הספרים שמתיימרים להסביר זאת.

ההבדלים בין נשים לגברים הם לא רק בענייני רבייה וגוף, יש להם גם הרבה מאפיינים חברתיים ותרבותיים. להרבה מה”שיגעונות” שלהן יש הסבר מדעי.

הנה 13 עובדות מפתיעות על נשים שאפילו נשים בעצמן לא מכירות!

1. נשים רואות יותר צבעים

מכירים את הצבעים רק בתור ורוד, אדום, וכחול? אף פעם לא הבנתם מה ההבדל בין ‘ורוד מסטיק’ ל’ורוד בייבי’? זה כי אתם גברים. בממוצע נשים רואות ב-20% יותר טוב הבדלים בין גוונים וצורות.

Credit: © pixabay

2. לגוף הנשי יש פחות עמידות נגד אלכוהול

והוא גם יותר מסוכן להן, כי הן מפתחות יותר מחלות כבד כמו דלקות, וגם מתות יותר ממחלות אלו. נשים גם יכולות לסבול יותר מנזק מוחי בעקבות שימוש באלכוהול.

Credit: © pixabay

3. בגרות היא אטרקטיבית

מחקרים הראו שאישה יותר אטרקטיבית ככל שהיא יותר פוריה. למשל נשים שילדו, קיבלו צורת גוף מאוד נשית. גברים גם מזהים זאת דרך הניחוח או גוון הקול של הנשים.

Credit: brightside

4. אישה ממוצעת תאכל 4 קילו של שפתון בחייה

אם לוקחים את מספר השפתונים הממוצע שאישה קונה בחייה, לצד כמות הפעמים שהיא מורחת אותם על השפתיים, יוצא שהיא מלקקת מהשפתיים בערך 4 קילו של שפתון במהלך חייה. זה יוצא בערך 533 שפתונים. הכמות משתנה בין המדינות והתרבות.

Credit: © pixabay

5. נשים שונאות לקחת סיכונים

נכון שיש נשים שמטפסות על הרים וקופצות בנג’י, אבל מבחינת המדע, נשים פחות לוקחות סיכונים מגברים. החלק במוח שאחראי על בדיקת האופציות וקבלת ההחלטות גדול יותר אצל נשים.

יש הטוענים שזה שינוי אבולוציוני, כי לנשים היה תפקיד חשוב לשמור על השבט באיסוף האוכל.

Credit: © pixabay

6. הן עלולות לגרום לגבר שלהן להשמין

ולא רק אלו שנשואים לבלבוסטה. לגברים במערכת יחסים ארוכה יש נטייה להשמין, בגלל שלנשים יש נטייה “לפטם” אותם בסוג של “שמירה” עליהם וכדי שיהיה לצידן גבר גדול וחזק. יש פה גם נטייה לא מודעת לגרום לו להיות פחות אטרקטיבי לנשים אחרות.

Credit: © pixabay